Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ma simt foarte dezamagita..de tot...nush daca chiar de tot dar.de obicei cant esti dezamagit in privinta unui lucru iti vin in aminte si altele...:blink: si simt ca nu mai pot avea incredere in nimeni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt foarte dezamagita..de tot...nush daca chiar de tot dar.de obicei cant esti dezamagit in privinta unui lucru iti vin in aminte si altele...:blink: si simt ca nu mai pot avea incredere in nimeni...

Cata suferinta in lumea asta, n-am vazut asa ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este cineva pe aici ..cu care sa vb?

 

cum sa i-au ceea ce ai spus

Sa o iei cum vrei tu! Viata inseamna risc, problema ta daca iti asumi riscul de a trai!

Fiecare dintre noi avem probleme, unii au mai multe, altii mai putine... Stii tu vb aia, Dumnezeu ne da exact cat putem duce, niciodata mai mult :blink:

Eu zic sa te linistesti si sa vezi lucrurile bune, nu pe cele rele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da asa este ai dreptate...dar oricum oricat de dezamagita as fi nu m-am gandit la nicio nebunie ca sa zik asa, si incerc sa trec peste chiar daca este mai mult sau mai putin usor sau greu.

Cat despre ca Dumnezeu ne da atat cat putem duce..am stat si m-am gantit mult si asa e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt foarte dezamagita..de tot...nush daca chiar de tot dar.de obicei cant esti dezamagit in privinta unui lucru iti vin in aminte si altele... :bye: si simt ca nu mai pot avea incredere in nimeni...

Ia o oglinda si priveste-te in ea.

Ai sa vezi imaginea unei persoane demne de incredere. :blink:

Apoi uita-te in jurul tau, observa oamenii si gandeste-te ca nefind unica cu siguranta si printre ei sunt oameni ca tine.

Sigur si ei trag aceiasi concluzie cand de uita in oglinda.

Oamnenii sunt buni in general.Trebuie doar sa le dai ocazia sa o dovedeasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da asa este ai dreptate...dar oricum oricat de dezamagita as fi nu m-am gandit la nicio nebunie ca sa zik asa, si incerc sa trec peste chiar daca este mai mult sau mai putin usor sau greu.

Cat despre ca Dumnezeu ne da atat cat putem duce..am stat si m-am gantit mult si asa e.

O sa fie bine, ai incredere in tine :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×