Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Care set va place? de ce (nu)?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu m-am indragostit de niste saboti, cum fac sa intru-n posesia lor?

Spuneai ca se pot comanda online, nu reusesc sa vad detalii despre produse si link care sa-mi favorizeze achizitionarea lor.

 

Dai click pe imagine, apoi click pe site... iti apare acolo numele site-ului de unde se pot comanda... sunt site-uri din Anglia si Statele Unite, asa am vazut pana acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dai click pe imagine, apoi click pe site... iti apare acolo numele site-ului de unde se pot comanda... sunt site-uri din Anglia si Statele Unite, asa am vazut pana acum.

 

Multam fain, dar daca-s din State si Anglia, slabe sanse sa mi-i bage-n posta si sa mi-i trimita. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh...Naeema, ar trebui sa te faci designer vestimentar :bye: ai avea succes!! nu ma-ndoiesc :blink:

 

E usor cand sunt hainele gata facute iar eu numai trebuie sa le asortez. La desing nu stiu daca m-as pricepe (oricum e prea tarziu) dar cred ca as fi ok la "image consulting".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am creat si eu 3 seturi. :friends:

 

 

BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjNscGx5RVZNM1JHcS1YRlpUU3NodEEAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg

Asta e super super.... mor dupa bluza pantofi si geanta. :cry:

 

Din linkurile de la sarah imi plac multe: 2,3,4,6,7,9,13, de la 15 geanta, 16 rochia daca ar fi avut ceva bretele sau chiar maneci...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot mai bine sa cutreieri prin magazine si sa probezi. Mai ales daca ti le trimite din alta tara si vrei sa le returnezi si sa iei alta marime ca n-ai nimerit bine, dureaza o vesnicie pana ajungi in posesia lucrului dorit.

La noi exista tarafashion.ro sau quelle pt cine e amatoare de shopping on line.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot mai bine sa cutreieri prin magazine si sa probezi. Mai ales daca ti le trimite din alta tara si vrei sa le returnezi si sa iei alta marime ca n-ai nimerit bine, dureaza o vesnicie pana ajungi in posesia lucrului dorit.

La noi exista tarafashion.ro sau quelle pt cine e amatoare de shopping on line.

 

Eu nu am cumparat nimic de imbracat online... Dar imi place sa ma 'joc' pe polyvore, caut haine asemanatoare cu cele pe care le am si incerc noi combinatii, sau mai vad ceva ce-mi place... unele haine asemanatoare se mai gasesc si pe la noi prin magazine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac mult seturil3:

7,10 si 18.

La setul nr.7 imi place cam totul...

Setul 13 imi place foarte mult....cu exceptia fustei

Si la setul 18 imi place totul!!! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×