Sari la conținut
Forum Roportal
dasdsa

probleme cu IE

Postări Recomandate

Ai mai multe optiuni:

1-Scoate din msconfig (Services) Machine Debug Manager.

2-Disable script debugging si sa dezactivezi optiunea: Display a notification about every script error,in Tools->Internet Options->Advanced, subcategoria Browsing(IE 6).

3-Cea mai buna solutie: Alege Mozilla Firefox.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda, nu mai folosi IE. pune-ti Mozilla

 

pe bune? ce rezolvare miraculoasa...ma uimesti....not...daca tot estem asa genii te rog uimeste-ma cu niste motive intemeiate pt care consideri tu ca firefox e mai bun....asa pareri aruncate in vant poate oricine...si asa ca bonus explica-mi si mie la ce se refera mai exact eroarea aia si de ce apare...vreau sa invat si eu ca sunt mic si curios... :crazy:

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe bune? ce rezolvare miraculoasa...ma uimesti....not...daca tot estem asa genii te rog uimeste-ma cu niste motive intemeiate pt care consideri tu ca firefox e mai bun....asa pareri aruncate in vant poate oricine...si asa ca bonus explica-mi si mie la ce se refera mai exact eroarea aia si de ce apare...vreau sa invat si eu ca sunt mic si curios... :D

Glumesti!? Daca vorbesti serios iti explic eu!...

Deci? E la misto intrebarea sau nu!?

:-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e cat se poate de pe bune daca face o astfel de afirmatie vreau sa stiu cu ce o sustine.....bun sunt aproape gata sa fac pariu ca nu are cu ce....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×