Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Profetiile de la celestine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

combinatia de teorii din cartile astea pare geniala.

totusi, ati citit si "Games people play" ...Jocuri pentru adulti Eric Berne ?

 

nu le-am citit...am sa caut sa fac rost de ele

vrei sa spui cateva cuvinte despre ele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu cartea..bineinteles ca am fost incantata,am avut senzatia unei deconspirari..8) cred ca sunt si eu printre cei care fac parte din 'masa critica' mentionata in carte-adica cei care se trezesc si vad si dimensiunea spirituala a vietii...;)

de fapt fiecare dintre noi are intuitia acestei dimensiuni...important este insa sa o constientizezi,iar cartea este un instrument care te ajuta in acest sens..;)

am citit si referinte despre carte si trezirea asta la realitate-o realitate mai completa-este considerata o caracteristica a ultimelor decenii ale mileniului 2 si inceputului mileniului 3...nu stiu care este pragul pe care tre sa-l atinga aceasta masa critica,dar eu cred va urma o perioada in care oamenii se vor ghida dupa principiile din carte(care sunt de altfel chiar invataturile lui Iisus puse acum intr-o alta lumina) tocmai pentru ca au devenit constienti de ele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am luat cartea si o sa ma apuc sa o citesc. Numai din scurta descriere facuta, si deja m-am gasit in "distantul" - si sunt scorpion, deci semn de apa :unsure: Voi posta dupa ce termin lectura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×