Sari la conținut
Forum Roportal
safdf sfsa

comunitatea elena din galati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma chinui de ceva timp sa gasesc sediu acestei comunitati am trimis un mail si la ambasada greciei din romania nimica.Nu sunt grec dar imi doresc foarte mult sa invat limba greaca si am auzit ca singurul loc din galati unde o pot invata e acolo cine ma poate ajuta ias ramane recunoscator.multumesc :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma chinui de ceva timp sa gasesc sediu acestei comunitatzi am trimis un mail si la ambasada greciei din romania nimik.Nu sunt grec dar imi doresc foarte mult sa invatz limba greaca si am auzit ca singurul loc din galatzi unde o pot invatza e acolo cine ma poate ajuta ias ramane recunoscator.multzumesc :hi:

Suna la 931 cu prefix de Galati si intreab anr de telefon. Suna si afli unde trebuie sa mergi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma chinui de ceva timp sa gasesc sediu acestei comunitati am trimis un mail si la ambasada greciei din romania nimica.Nu sunt grec dar imi doresc foarte mult sa invat limba greaca si am auzit ca singurul loc din galati unde o pot invata e acolo cine ma poate ajuta ias ramane recunoscator.multumesc :P

Adresă: str. Labirint nr. 1, Galati,jud. Galati, cod postal 800016, Rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×