Sari la conținut
Forum Roportal
cookie342

Junior handling

Postări Recomandate

junior handlingul este un sport care poate fi facut de copii intre varstele de 10-12:12-14:14-16! acesta trebuie sa-si prezinte cainele pe care il vor prezenta in fata arbitrului in cel mai corect mod posibil.sa-l plimbe in cercuri,in linie si sa-l puna in pozitie.arbitrul il va cerceta pe caine din cap pana in picioare iar cainele trebuie sa-l ignore ca sa nu inceapa accidentele.

 

cand eram mai mica am fost si eu la junior handling cu cainele meu si prima data am facut o greseala enorma.am avut multe emotii(vorba vine eram la prima expozitie cu cainele) si l-am cam sugrumat.s-a intors la mine si a inceput sa ma muste. :yahoo:

 

prima expozitie(junior handling)eu cu cainele meu!

post-158345-1214906420_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
junior handlingul este un sport care poate fi facut de copii intre varstele de 10-12:12-14:14-16! acesta trebuie sa-si prezinte cainele pe care il vor prezenta in fata arbitrului in cel mai corect mod posibil.sa-l plimbe in cercuri,in linie si sa-l puna in pozitie.arbitrul il va cerceta pe caine din cap pana in picioare iar cainele trebuie sa-l ignore ca sa nu inceapa accidentele.

 

cand eram mai mica am fost si eu la junior handling cu cainele meu si prima data am facut o greseala enorma.am avut multe emotii(vorba vine eram la prima expozitie cu cainele) si l-am cam sugrumat.s-a intors la mine si a inceput sa ma muste. :roll:

 

prima expozitie(junior handling)eu cu cainele meu!

 

 

 

si unde te poti inscrie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×