Sari la conținut
Forum Roportal
Darkyn

Armin la Arenele Romane

Postări Recomandate

cel putin pt mine e cel mai infect concert la care am fost vreodata. nu ma asteptam la asa ceva din partea The Mission. am mai fost la multe concerte organizate de ei dar asta m-a convins sa nu mai merg de acum in colo decat daca vine Tiesto.

si acum sa spun de ce cred ca a fost atat de nasol......organizarea a lasat de dorit.....de la intrare unde stateai inghesuit peste juma de ora numai ca sa intrii si pana la faptul ca daca erai baiat si aveai ghinionul sa fi baut ceva trebuia sa te duci sa faci pipi in boscheti ca toalete era ft putine si sa zicem sa boschetul era mai sanitar.....pe urma securitatea lu peste pazea toaleta fetelor si o ardea aiurea pe la intrare in loc sa se ocupe de toti boschetarii care intrasera numai ei stiu cum si de toti terminatii imbibati in alcool care nu mai stiau pe ce lume se afla.....ca sa nu mai zic, ca la concertul "marelui" armin nu exista giftshop daca vroiai sa cumperi un tricou, un poster ceva, pauza ca nu aveai de unde....si de parca nu era de ajuns ca organizarea a fost jalnica pana si setul lui armin a fost penibil....daca ai mai pomenit dj sa faca playback.....in loc sa mixeze el era cu mainile pe sus si sa vezi ce se schimba piesa singura si brusc....si el si fra'su...ala se facea ca, canta la chitara...trebuia sa fii orb sa nu observi ca ce "zdranganea" el acolo nu avea nici o treaba cu melodia....era super evident....si colac peste pupaza a mai si plouat cu galeata......deci am platit 35 lei ca sa mor de frig o noapte intreaga uda din cap pana in picioare, sa ma feresc de boschetari si manelisti ratati care nu stiu ce cautau la un concert trance si toate astea ascultand un set ce kk pe care puteam sa il iau de net....mai bn luam un concert din olanda cu setu asta si era mult mai bine....era mai ieftin, nu inghetam de frig si nici nu imi mai faceam 1 miliard de nervi.....pacat ca s-au stricat astia de la The Mission cu concertu asta...restul au fost super misto ...mai ales ultimul cu Tiesto

astept si parerile voastre despre concertul asta , the mission in general ....si ce mai vreti voi

asta e parerea mea legata de evenimentu asta...pt mine asa a fost...pt altii o fi fost super misto....sa ii auzim si pe ei

Editat de Gaya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma ofticam ca nu am fost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu ma ofticam ca nu am fost

 

 

eee...ia uite ce ai pierdut...asa ceva mai rar se intampla

si am uitat sa zic....dupa concert am mai stat in frig si super uda inca 1 ora pana a venit paguba aia de tramvai.....cand am ajuns acasa eram asa happy de ziceai ca ma intorc din afganistan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eee...ia uite ce ai pierdut...asa ceva mai rar se intampla

si am uitat sa zic....dupa concert am mai stat in frig si super uda inca 1 ora pana a venit paguba aia de tramvai.....cand am ajuns acasa eram asa happy de ziceai ca ma intorc din afganistan

 

asta e ne ducem in alte tari sa avem concerte de calitate :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×