Sari la conținut
Forum Roportal
alin boss

Este Bun Windows Essential?

Postări Recomandate

Din cate stiu eu Windows Essential nu este o varinta de Windows, este un manual de utilizare.

 

Lectura placuta!

 

 

 

este un windows modat chiar acum il configurez asa ca :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Sunt Nou Pe Aici.Imi Puteti Spune Si Mie Daca Este Bun Windows Essentil? nu il pot pune sorry

 

 

este un windows modat chiar acum il configurez asa ca :cry:

 

Nu te-a tinut mult politetea bag seama

Asa nu vei castiga multi prieteni pe aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu. modat inseamna modificat

eventual modat cu un spyware-doi, numa' bun cit sa stie bajetzii care l-au aranjat ce faci, pe unde umbli, ce parole ai & so on.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jugulator are dreptate. Multe variante de Windows Unattended au in componenta rootkituri si alte magarii. Mai bine cumperi o versiune de Windows, sau iei una curata de Service Pack 2.

 

Shutdown.jpg

Asta vrei tu? Sa arate asa? Poti sa faci o copie curata de Windows sa arate asa f. repede si usor cu un transformation pack.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Jugulator are dreptate. Multe variante de Windows Unattended au in componenta rootkituri si alte magarii. Mai bine cumperi o versiune de Windows, sau iei una curata de Service Pack 2.

 

Shutdown.jpg

Asta vrei tu? Sa arate asa? Poti sa faci o copie curata de Windows sa arate asa f. repede si usor cu un transformation pack.

 

 

da dar are nu risc.cel putin la dezinstalarea lui transformation pack risc sa nu imi mai mearga bine unele componente sau chiar trebuie sa formatez caluclatorul aaaa si va rog fara comentarii de genul system restore si se rezolva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×