Sari la conținut
Forum Roportal
Galagie

am inceput sa scriu si eu

Postări Recomandate

am inceput sa scriu si eu.... in general am scris proza. Sunt boboc intr-ale poeziei , ma gandeam si eu ca va dati cu parerea despre ce am realizat si eu Site-ul meu pe site gasiti "operele" mele

in general sunt ganduri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inceput sa scriu si eu.... in general am scris proza. Sunt boboc intr-ale poeziei , ma gandeam si eu ca va dati cu parerea despre ce am realizat si eu Site-ul meu pe site gasiti "operele" mele

in general sunt ganduri

[snapbacca]61340[/snapbacca]

bun venit pe forum! Sa stii, si eu scriu proza!!! Sper intr-o zi sa-o pot publica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa ne punem pe`o mana si sa incercam sa facem ceva . poate in viitor o sa-mi areti si mie ceva din "operele" tale sunt chiar curios.De ale mele ce spui ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun venit pe forum! Sa stii, si eu scriu proza!!! Sper intr-o zi sa-o pot publica.

[snapbacca]61343[/snapbacca]

ne arati si noua? Promintem sa fim cuminti (garantez eu si pentru ceilalti :tease: )

Aprop, Galagie, Mi-a placut poezia ... :-

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Dulcico. de celelalte texte ce zici ? sa mai continui? Unii prieteni mi-au spus sa continui si sa scriu o carte ca cica is talentat , tu ce zici ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu conteaza ce zic eu. Daca simti inspiratie, e bine sa faci ce crezi ca trebuie. imi place ce-am citit si ...

Te sfatuiesc sa continui :tease:

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-au placut, surprinzator chiar f mult. serios acum, sunt de o simplitate expresiva care te face sa citesti mai departe..

 

mai usor cu greselile de ortografie, though.. :tease:

 

pe.sa. imaginile atasate sunt absolut geniale, se potrivesc perfect cu continutul intr-un mod evident si..subtil in acelasi timp..f misto senzatia creata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-au placut, surprinzator chiar f mult. serios acum, sunt de o simplitate expresiva care te face sa citesti mai departe..

 

mai usor cu greselile de ortografie, though.. :-

 

pe.sa. imaginile atasate sunt absolut geniale, se potrivesc perfect cu continutul intr-un mod evident si..subtil in acelasi timp..f misto senzatia creata.

[snapbacca]61425[/snapbacca]

de acord :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu,hartia e pe aici pe undeva,daca vreti sa stiti cum am inceput

folositi-va imaginatia,doar suntem cu totii scriitori... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca primele incercari sunt poetice...nu neaparat in rime. dar pline te trairi intense, legate de ..inima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×