Sari la conținut
Forum Roportal
XoXoXo

Persoanele cu IQ RIDICAT...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oamenii considerati a fi mai inteligenti decat media sunt mai inclinati catre ateism, afirma rezultatele unui studiu recent. In ultimul secol s-a observat o scadere a credintei religioase, in acelasi timp in care a crescut nivelul inteligentei medii. Cele doua ar avea legatura directa una cu cealalta, cred cercetatorii.

 

Pentru ca omul să retepte Crezul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sursa: Oamenii destepti NU cred in Moshulica ! ! !

 

Cand am vazut stirea, nu am fost deloc surprins, mai ales din ce am vazut pana acum, pe forumuri sau in realitate, logica si IQul subunitar al crestinilor !!

 

OxOxOx, care-i deosebirea dintre tine care preiei cu litera de dogma o informatie tembela si cel ce pupa sutana popii si cade-n genunchi la fiecare sudalma "sfanta"?

Ca lingi biblia sau ca lingi niste pagini dintr-o gazeta ieftina care-i diferenta? O mana de neuroni presupun... :D :)

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai luat Report pt stalcire de nick ! :)

 

 

ON: Vad ca iti trebuie ochelari la citit - experienta personala cu religiosii mi-a comfirmat studiul, plus ca este facut in Marea Britanie, nu de ziaristi ! ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai luat Report pt stalcire de nick ! :)

 

 

ON: Vad ca iti trebuie ochelari la citit - experienta personala cu religiosii mi-a comfirmat studiul, plus ca este facut in Marea Britanie, nu de ziaristi ! ! :D

 

Aşa, aşa, p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E si normal sa fie asa.

Cu cat te destepti cu atat iti dai seama unde ai fost mintit.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu credeam ca pot exista relatii cu persoane invizibile ! ! Pot si eu sa fiu intr-o relatie cu Fat-Frumos ? :)

 

 

Cine stie? Poate ai o sansa la calu' lui Fat-frumos, daca el e ocupat cu Ileana Cosanzeana. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E si normal sa fie asa.

Cu cat te destepti cu atat iti dai seama unde ai fost mintit.

 

Din fericire, acum persoanele cu IQ ridicat cred in OZN/ET si se tem de masoni!

 

Inca nu am intalnit pe cineva destept sa nu creada in ceva si sa nu se teama de altceva.

 

Cat despre aia cu IQ mic, astia sunt ecologistii in mod cert, luptatorii cauzelor pierdute!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa dai dovada de inteligenta, cand crezi in ceva incert si nedemonstrabil ? Sau ca pe o arca, au incaput toate speciile de animale de pe planeta ? Sau ca femeia a luat nastere dintr-o costita de barbat ? :D

 

cel mai mare prost esti tu ca n-ai inteles ca arca e o metafora ...

 

Pai cum sa creada daca sunt DESTEPTI? Ne DUCE CAPUL si d-aia nu credem in povesti! :)

 

capul da, te duce dar nu la adevar ...

 

cu intelepciunea stati mai prost ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×