Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Cereri reducere warn

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca ceva mai multa retinere in exprimarea indignarii nu ar strica

poate e timpul ca disputa gelupanda - frozen sa fie analizata cu onesttate de cei in drept

e pacat sa se piarda orice user, si gelupanda desi nu e un sfant are peste 3.000 de postari ceea ce il plaseaza ca pe un user activ. stiu, asta nu-i un argument, dar poate fi un reper in analizarea situatiei

impacati-va fratilor!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gelupanda - Foarte interesante comentariile, un adevarat recital al caracterului. Daca tu asa intelegi ca trebuie sa-ti sustii punctul de vedere, nu faci decat sa demonstrezi interlocutorilor ca nu esti tocmai un partener de discutie prea placut.

 

Ca tu alegi sa permiti celorlalti sa te injure pe forum, este strict alegerea ta. Alti useri folosesc butonul raport. Nu ii analiza pe ceilalti in functie de modul in care vezi tu lucrurile.

 

Si nu cred ca atunci cand ai reclamat ceva si ai avut dreptate, nu m-am implicat. Dar daca tu asa consideri, ma depaseste.

 

Fiecare trebuie sa suportam consecintele actiunilor/vorbelor noastre. Asa si tu. Cont suspendat pentru 5 zile.

 

A se tine cont de faptul ca acest topic este doar pentru cereri.. nu pentru dezbateri "de ce am luat".
Am solicitat sa dovedesti public cu linkurile respective motivatia si mentinerea lor dupa 8 luni de zile.

Repet.Te-am rugat sa faci public prin linkurile respective motivele pentru care am luat warnurile si pentru care te crezi stapana pe acest forum.Fara texte cu fitze de intelectuala ca nu ma intereseaza.DOVEZI SI PROBE.

Mai, nu cred ca vorbesc chineza. Am zis foarte clar din primul mesaj al acestui topic ca aici nu este vorba de dezbateri de genul "de ce am luat cutare warn". Ci doar de semnalare a celor luate pe nedrept. Daca se impune modificarea deciziei unui moderator, se ia. Daca nu, nu.

 

Si nu, atitudinea nu ti-ai schimbat-o, felul in care te adresezi userilor acestui forum, desi.. tu sustii ca vorbesti cu "prieteni", trebuie sa ai in vedere ca nu toti userii accepta sa fie facuti prosti.. din senin. Pe forum se dezbate ideea, nu omul.

 

Am primit de 2 ori warn, si de la Bydy si de la Fr0nz3n, pt exact acelasi motiv, in aceeasi secunda la 7.02 PM !! 8)

 

Deci, care ramane ?? Cel de la Bydy say Fr0z3n ?? :spiteful:

Amandoua, sunt luate pentru doua situatii diferite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gelupanda - Foarte interesante comentariile, un adevarat recital al caracterului. Daca tu asa intelegi ca trebuie sa-ti sustii punctul de vedere, nu faci decat sa demonstrezi interlocutorilor ca nu esti tocmai un partener de discutie prea placut.

 

Ca tu alegi sa permiti celorlalti sa te injure pe forum, este strict alegerea ta. Alti useri folosesc butonul raport. Nu ii analiza pe ceilalti in functie de modul in care vezi tu lucrurile.

 

Si nu cred ca atunci cand ai reclamat ceva si ai avut dreptate, nu m-am implicat. Dar daca tu asa consideri, ma depaseste.

 

Fiecare trebuie sa suportam consecintele actiunilor/vorbelor noastre. Asa si tu. Cont suspendat pentru 5 zile.

 

 

 

Mai, nu cred ca vorbesc chineza. Am zis foarte clar din primul mesaj al acestui topic ca aici nu este vorba de dezbateri de genul "de ce am luat cutare warn". Ci doar de semnalare a celor luate pe nedrept. Daca se impune modificarea deciziei unui moderator, se ia. Daca nu, nu.

 

Si nu, atitudinea nu ti-ai schimbat-o, felul in care te adresezi userilor acestui forum, desi.. tu sustii ca vorbesti cu "prieteni", trebuie sa ai in vedere ca nu toti userii accepta sa fie facuti prosti.. din senin. Pe forum se dezbate ideea, nu omul.

 

Sunt nevoit sa-ti raspund de pe contul sotiei.Argumentele tale sunt puerile.Nu am nevoie de cele 5 zile de concediu ale tale.Du-te dracului!De cand ai aparut cu reforma pe forum sufla vantul.E curios ca in loc de useri si moderatori au ramas doar MODERATOARE si super politiste.Azi dimineata pe softpedia erau 325 de useri si aici nici unul.Doar ca fapt divers.Daca voi pustoaicele sefe vreti sa distrugeti definitiv roportalul va urez succes.Nu vreau sa te jignesc dar ai facut o treaba de minune de cand ai aparut...Nu te astepata sa revin cu alt cont.Nu am cu cine sa mai stau de vorba...iar cu prietenii care mi i-am facut aici discut pe mess si alte forumuri in care nu sunt tampite care sau vazut sefe in spatiul virtual.Te rog sa desfiintezi definitiv atat contul meu cat si al sotiei de care ma folosesc acum.Singurul sfat pe care ti-l dau e sa nu procedezi la fel si in realitate pentru ca o sa sfarsesti rau.Domnul Isus sa fie cu tine.

 

PS.Daca tot vorbesti de un mod respectuos de adresare la varsta ta trebuie sa-mi spui "domnule" nu "mai".Asta a faci in mahalalele tale de Bucuresti.

 

Am spus clar:baneaza conturile noastre ,al meu si al sotiei ,si du-te dracului...impreuna cu Frozen si toate curvele din jurul tau.

 

 

 

Am uitat sa semnez: GELUPANDA

 

Pariez ca ai sa stergi mesajul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnul Isus sa fie cu tine.

 

si du-te dracului...impreuna cu Frozen si toate curvele din jurul tau.

 

 

Ntz ntz ntz, domnule Gelupanda.

 

Cam mare agitatia pentru unu' care nu isi mai doreste sa stea pe roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: bun exemplu de crestin, n-am ce zice. Unde o trimiti pana la urma pe nightwish? La Isus sau la satanel? Ca e greu sa-mi dau seama....

Trist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa stiu dak se poate strege ceea ce am postat ? eu am postat p acest forum acum 1 an si vreau sa se streaga mesajul se poate? .... va rog... multumesc :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×