Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Cereri reducere warn

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desi e neplacut, observ ca unele warn-uri se acorda destul de lejer. Drept urmare acest topic este pentru astfel de cazuri.. plus warn-urile mai vechi.

 

A se tine cont de faptul ca acest topic este doar pentru cereri.. nu pentru dezbateri "de ce am luat", pentru asa ceva exista valea plangerii.

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi e neplacut, observ ca unele warn-uri se acorda destul de lejer. Drept urmare acest topic este pentru astfel de cazuri.. plus warn-urile mai vechi.

 

A se tine cont de faptul ca acest topic este doar pentru cereri.. nu pentru dezbateri "de ce am luat", pentru asa ceva exista valea plangerii.

 

Multumesc.

buna decizie

dar am o intrebare:

daca motivul de warn nu se mai repeta, acesta, warn-ul cat dureaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna decizie

dar am o intrebare:

daca motivul de warn nu se mai repeta, acesta, warn-ul cat dureaza?

Asta depinde de moderatorul ce ti l-a dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci nu ma plang de ce am luat warn, da as vrea sa stiu cand va disparea, ca am trimis mesaj personal moderatorului sa-l intreb si nici macar nu vrea sa imi raspunda...sa stiu numai cand scap de el ca nu imi place sa vad acolo 10% ..... :doh: , multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi e neplacut, observ ca unele warn-uri se acorda destul de lejer. Drept urmare acest topic este pentru astfel de cazuri.. plus warn-urile mai vechi.

 

A se tine cont de faptul ca acest topic este doar pentru cereri.. nu pentru dezbateri "de ce am luat", pentru asa ceva exista valea plangerii.

 

Multumesc.

Constatarea ta e o nimica toata pe langa constatarea mea: remarcabile intentiile tale, Nightwish.

 

 

 

Everybody else: niste plangaciosi.

HUO.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Al tau va mai ramane acolo tocmai din cauza motivului.

pai tocmai ca am intrebat motivul dar nu mi l-a zis......cu toate ca i-am trimis pm....in fine daca mi-l ziceti si cat timp va mai sta sau dupa ce criteriu se sterge warm-ul as fi mai multumita....si cand se va sterge de acolo :doh:..........ca sunt anumiti useri care au constituit fapte mai grave decat ale mele si nu au luat warm ....nu vreau sa dau nume de useri ca nu e treaba....adica nu vreau sa moara si capra vecinului da totusiii????

Editat de erena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×