Sari la conținut
Forum Roportal
G_Eugen

V-ar placea ca Romania sa fie neutra fata de toate organizatille internationale(U.E. O.N.U. O.S.C.E)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu unul doresc ca Romania sa devina o tara neutra,cu o neutralitate respectata si sa nu mai facem parte din nici o organizatie internationala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai capiat?

 

Vrei sa disparem de pe harta?

 

Pai tu nu ai vazut in primii 10 ani de libertate post revolutionara ca Romania era la un pas de autodistrugere ...si asta fara contributia nici unui dusman exterior ...macinata de mafia interioara?

 

Ziu doamne fereste, Doamne Ajuta si mai ales Bogda Proste ...ca Romania a fost primita in acele organizatii ...si astfel salarul tau a crescut de la cei 25 de $ pe luna cat era in vremea lui ceasca (25 pachete de Kent, sau 3 x 500 gr cafea ) la cca 1000 $ pe luna ...in jurul tau vezi numai masini frumoase si supermagazine pline cu toate asa cum alta data nici nu visai ?

 

Sau in catunul in care stai tu ...inca nu se simte diferenta?

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In catunul in care stau mai "oraseanule civilizatule" nu se simte inca diferenta.

Eu vreau ca Romania sa fie neutra total.

Nu am nevoie de niciuna din organizatiile de mai sus.Imi place in "catunul" in care stau si nu doresc alte "catune". :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o tara ca Romania nu poate fi izolata

nu supravietuieste ''pe cont propriu''

importam prea multe din resursele necesare

ca si Bulgaria

Bulgaria a intrat sub umbrela germana si s-a ridicat, noi sub cea austriaca

fara acest aport ne mancau cainii

 

ori, totul se plateste!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-ar placea ca Romania sa fie neutra fata de toate organizatille internationale(U.E. O.N.U. O.S.C.E)?

 

Hmmm... tu vrei libertate... treci la locul tau imediat si mesteca-ti galusca! Fara *.U.E. nu se poate! :D :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cca 1000 $ pe luna ...in jurul tau vezi numai masini frumoase ?

 

nici in catun la mine oamenii obisnuiti nu iau 1000 pe luna, iar masinile frumoase, la ce-mi foloseste doar sa le vad? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...in jur vezi numai masini frumoase si supermagazine pline cu toate asa cum alta data nici nu visai ?

 

Ce pacat ca romanu' de rind sta si se uita la ele ca "pisica" la poarta noua. La preturile alea,ce folos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu unul doresc ca Romania sa devina o tara neutra,cu o neutralitate respectata si sa nu mai facem parte din nici o organizatie internationala.

Pune ceasul să sune c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×