Sari la conținut
Forum Roportal
Venus

de ce am fost dezactivata ?

Postări Recomandate

Ieri, la conectarea pe forum, a aparut un mesaj de eroare...fiind anuntata ca sunt dezactivata pana azi, la ora...h.

Azi am un nivel de avertizare 10%.

 

De ce???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri, la conectarea pe forum, a aparut un mesaj de eroare...fiind anuntata ca sunt dezactivata pana azi, la ora...h.

Azi am un nivel de avertizare 10%.

 

De ce???

pt. ca vorbesti murdar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt. ca vorbesti murdar

 

nu vb. murdar...sorry

 

am descoperit. Am transmis un link...in februarie. Ok. Dar suntem in iunie...Atat a durat "procesul de judecata" ? Thanks.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri, la conectarea pe forum, a aparut un mesaj de eroare...fiind anuntata ca sunt dezactivata pana azi, la ora...h.

Azi am un nivel de avertizare 10%.

 

De ce???

 

ASTA te plaseaza automat printre "alesi". Ar trebui sa fii recunoscatoare

 

pt. ca vorbesti murdar

 

era apa calda oprita de la centrala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
repeta link-ul

asa ne putem convinge ca esti inocenta

 

cred ca ai o problema...sau mai multe...iti place sa ironiezi oamenii. inocenta nimanui nu se masoara in linkuri. poate doar a ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai sa ne lamurim:

daca link-ul ala nu avea nimic nepermis in el...de ce sa traiesti cu spaima ca din cauza lui....etc

asa, printr-o analiza comuna, puteam intelege mai corect nedumerirea ta

iti recomand sa scrii un PM la admin sau sa folosesti butonul report...daca nu ai incredere in buna noastra intentie

cu simpatie, puiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri, la conectarea pe forum, a aparut un mesaj de eroare...fiind anuntata ca sunt dezactivata pana azi, la ora...h.

Azi am un nivel de avertizare 10%.

 

De ce???

 

intervin, imi cer scuze ca deranjez ...

dar inainte de a te decide sa deschizi un topic ai incercat sa conteactezi pe cineva din admninistratie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri, la conectarea pe forum, a aparut un mesaj de eroare...fiind anuntata ca sunt dezactivata pana azi, la ora...h.

Azi am un nivel de avertizare 10%.

 

De ce???

 

Mutumesc tuturor care au incercat sa faca lumina.

 

Hi Venus. Motivul pentru care ai luat suspend 24h si implicit warn este pentru ca ai pus un link (de success) catre un torrent. Ori noi nu incurajam promovarea pirateriei (sau orice acte care contravin legilor in vigoare) aici pe forum, ea contravine regulamentului pe care l-ai agreat cind te -ai inregistrat:

12. Nu faceti cereri de HACK, CRACK, WAREZ etc. Nu promovati pirateria software si nu scrieti mesaje care contravin legilor in vigoare

 

Acum sigur ca postul in cauza a fost pus in februarie, dar tot promovarea pirateriei se numeste. In fine date fiind circumstantele actuale o sa iti ridic warn-ul. Sper sa fie OK. Right ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×