Sari la conținut
Forum Roportal
Rimela

Cum v-ati trezit in dimineata asta?

Postări Recomandate

si yo m-am trezit...la 13 juma..si f stresata de un vis...am visat ca am murit :lol2: va zic din proprie experienta ca e najpa sa fii mort :lol2:) si mai ales sa traiesti printre cei vii..maicamea mi-a zis ca cica mi-a murit moartea..deci n-o sa mor prea curand. so..trbe sa ma mai suportati o vreme :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trezitul a fost cum a fost..dar ridicatul din pat a fost criminal azi(la ora 6) iar acum, abia mai pot tine ochii deschisi, si mai am atatea de facut.. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trezitul a fost cum a fost..dar ridicatul din pat a fost  criminal azi(la ora 6) iar acum, abia mai pot tine ochii deschisi, si mai am atatea de facut.. :lol2:

[snapbacca]64532[/snapbacca]

 

Hei, hang on there! Cand te culci diseara o sa ai atatea rezolvate :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, hang on there! Cand te culci diseara o sa ai atatea rezolvate  :oca:

[snapbacca]64550[/snapbacca]

 

Thanx de incurajari....se pare ca azi noapte am dormit ceva mai bine, pentru ca azi m-am trezit ceva mai usor, la 5:59 a venit mama si la 6 am fost jos din pat, numa ca sa fie totu' la modul normal, era sa pierd autobuzul :lol2: noroc ca m-a asteptat :lol2: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In dimineata asta.....nu m-am trezit :De........m-am trezit pa la 12-1 pentru ca m-am culcat de dimineata (adica pa la 3)......in orive caz cand m-am trezit am zis ca am si eu o zi de odihna......n-am noroc.......am uitat ca tre sa ma duc la cumparaturi ca n-aveam ce sa pun pa masa :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In dimineata asta m-am trezit destul de bine, in comparatie cu restul diminetilor, si asta pentru ca stiu ca incepe weeca-endul. :De si pot dormi mai mult :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am trezit foarte devreme, adica pe la 4 dim de zgomotele de pe hol :- :spiteful:

Apoi am adormit la loc si m-am trezit bine dispusa caci am visat frumos, la-am visat pe cel pe care-la iubesc :- venise in vizita si incercam sa prindem un soricel :()

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic povestea mea de azi dimineata :(

M-am trezit la 4 (nu ca as fi dormit ...) am invatat, m-am dus la examen(tot dimineata) n-aveam pix :spiteful: eram singura in sala... :- Macar am avut bafta sa trag acelasi subiect ca in sesiune... :De iuhuu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×