Sari la conținut
Forum Roportal
Rimela

Cum v-ati trezit in dimineata asta?

Postări Recomandate

Cu Simfonia pentru bormașină de Vecinio Tâmpinetti

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, mi-e bine si daca nu era cu statu'acasa era si mai bine.  Decesul se datoreaza neglijentei,  Colon Cancer descoperit in ultimul moment cand salvarea l-a dus-o la spital de la munca si voia sa fac rugaciuni sa se faca sanatoasa!!!   N-am reteta aia!!! 

Nici in varza nu stiu ce am mai adaugat ca a iesit asa de bun ca niciodata!!!   Cei care l-au gustat au ramas faca voce ca la ele a inflorit/mucegait ... etc., desi i-au suflat in containerul respectiv ca aici n-avem butoaie!!!   

E un doctor batran pensionat intre cunostintele noastre si credea ca am restaurant sau comand de undeva din loc secret, ca e din Ungaria, are idee despre varza acra.  Ca medicament il foloseste ca a primit cu un borcan de 5 litri, plus sarmale, stiam ca are nevoie de Probiotice.   Asta-i medicament pe care se ia de placere!!!

Cred ca era ceva in aer sau apa pe care-l cumpar, nu folosesc cel din robinet.  Mai am, dar numai pentru salata folosesc ca au ramas mijlocul verzelor, nu le maruntesc in oala cu sarmale pana pot folosi alte frunze ca nu se manaca pe aici nici de cunoscatori din Cluj chiar sau Sighet.  Zeama e mai bun ca sampania!!!    Covidu' tine departe "prietenele" ca altfel n-as fi avut nici galeata de plastic din sectia de branzeturi al alimentarii!!!

Sevrus!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Well, nu prea bine, dar nu prea rău.

Mi-am amintit de vremurile pline de glorie ale mircului, era o tipă cu nickname-ul "urâtă_dar_proasta".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh God, oameni, vreau să mi se oprească mandibula din "dans" dar ea gândește de una singură, pe mine nu mă mai ascultă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×