Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Romani in UK

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Batalie pe joburi cot la cot cu englezii de aici ....au terminat-o cu lenea .. :)

 

Se resimte criza ,dar ei spun ca e pe sfarsite.

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia sa ne uitam noi in jur nitel , lasa ziarele si ce zic aia la itv - nu otv - ia sa vedem ... 2,5M de someri in uk , rata de criminalitate cea mai mare din europa , nivelul educational cel mai scazut din europa (de west) ... asta asa pe f/fwd .

de ce? ... lasand criza la o parte, care by the way e cea mai adanca din ...again.. europa ... ba nu , mint . cel mai naspa e in irlanda ... potatto , patatto... deci ziceam , de ce se duce societatea engleza pe rapa , politia nu este inarmata si nu are nici o autoritate , infractorul are drepturi mai multe decat cel agresat (alaltaieri l-au bagat la parnaie pe unu care l-a omorat pe hotul criminal care ii legase familia si ii ameninta ca le da foc ... ) , se bea pe strada , la greu nu asa ... cred ca e singura tara din lume unde se bea in halu asta. si asta ajuta. drept dovada statisticele . si bancherii vor prime dupa ce au fost scosi din cacat de banu public , ca sa vedem ca mizeria nu se intinde doar din ignoranta si lipsa de educatie.

hai in uk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia sa ne uitam noi in jur nitel , lasa ziarele si ce zic aia la itv - nu otv - ia sa vedem ... 2,5M de someri in uk , rata de criminalitate cea mai mare din europa , nivelul educational cel mai scazut din europa (de west) ... asta asa pe f/fwd .

de ce? ... lasand criza la o parte, care by the way e cea mai adanca din ...again.. europa ... ba nu , mint . cel mai naspa e in irlanda ... potatto , patatto... deci ziceam , de ce se duce societatea engleza pe rapa , politia nu este inarmata si nu are nici o autoritate , infractorul are drepturi mai multe decat cel agresat (alaltaieri l-au bagat la parnaie pe unu care l-a omorat pe hotul criminal care ii legase familia si ii ameninta ca le da foc ... ) , se bea pe strada , la greu nu asa ... cred ca e singura tara din lume unde se bea in halu asta. si asta ajuta. drept dovada statisticele . si bancherii vor prime dupa ce au fost scosi din cacat de banu public , ca sa vedem ca mizeria nu se intinde doar din ignoranta si lipsa de educatie.

hai in uk

 

nu l-au omorat - doar l-au batut cu bete de baseball si l-au bagat in spital in stare nasoala - dar a supravietui si e cam bine mersi - nici macar in puscarie nu mai e !

 

in rest, perfect de acord, uk e cea mai proasta destinatie de emigrare in eu (dupa italia ? :pardon:" )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am nici un chef - nici de contrazicere nici de altceva :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu mai fim romani si sa vedem doar partea nasoala ... ca sunt si lucruri bune aici.

ia sa le enumeram impreuna , eu zic unu si tu ma contrazici ... sau nu

NHS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×