Sari la conținut
Forum Roportal
Artemis_Dida

Viitoarele generatii :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Rsistilor!Ce aveti ma cu tiganii?Nu sunt si ei tot oameni?Nu sunt si ei tot fiinte?

:P

eu nu-nteleg de ce toti indreapta degetul spre tigani? adica romanul daca face asa ceva, e acceptabil,nu?...ca e roman,de-aia! dar un tigan sa nu faca....inainte sa critice pe altii,romanul ar trebui sa se uite la el !!! nu din cauza tiganilor am ajuns noi in situatia asta...nu tin partea nimanui,dar spre deosebire de romani, rromi stiu sa ramana uniti...

va mirati de pozele alea? dar uitati-va in continuare pe site si daca bagati de seama, majoritatea pozelor nu mi se par a fi de-ale rromilor... :D

Editat de made4me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar spre deosebire de romani, rromi stiu sa ramana uniti...

va mirati de pozele alea? dar uitati-va in continuare pe site si daca bagati de seama, majoritatea pozelor nu mi se par a fi de-ale rromilor... :D

 

Pai sunt ca animalele.Si cainii sunt uniti,nu ai vazut?

 

Mai pe larg pot fi numiti manelisti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
http://pitzipoanca.org/2008/06/monstrii-tr.../#comment-35842

 

Sunt poze luate de pe hi5 puse de parinti, matusi sau surori, nu se stie exact

In ce lume traim? Nu avem voie sa fim rasisti, trebuie sa fie egalitate intre semeni...dar cum sa-i accepti pe tiganii cand ii vezi cum se poarta??Distrug suflete nevinovate!! De ce Hitler nu i-a exterminat pe ei??

 

Mda..asa arata viitorul Romaniei. Vorbiti de educatie..ce e aia? ca multi nu stiu..

E jale

:spiteful:

 

Mi-aduc aminte că cei doi părinţi care şi-au omor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...sau desfiintat orfelinatele iar copiii au ajuns pe mana unor psihopati incadrati ca asistenti maternati, care toata ziua sunt beti si-i neglijează pe acei copii. Cand asistentii sociali vin in control, sunt mituiti cu bani din alocatiile copiilor. Si asistentii inchid ochii. Asa se intampla de regula in mediul rural, eu am bunici la tara si pot sa va confirm. Cei mai nenorociti oameni, psihotici as putea spune, sunt asistenti maternali.

 

Asta spuneam in 19 august iar pe 23 august ....

 

http://www.realitatea.net/un-copil-de-patr...nte_335857.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum , isi vor face dreptate in inchisoare. Macar acolo exista onoare? Incarcerata atat de aproape una de alta, in mod cert una va muri cat de repede.

 

Cum bine remarcai de pe alt cont, trist este ca mama, aflata in inchisoare, nu a putut face nimic, desi a anuntat ca micutul este maltratat.

On a personal level.....

Preston, tu nu crezi ca e cam aiurea sa ajungi sa te autocitezi, daca tot tii, macar citeaza-ta de pe conturile alea diferite. Stii, nu cred ca-i boala, dar sa te autocitezi......hmmmm

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×