Sari la conținut
Forum Roportal
samoilaaa

Masturbarea - efecte fizice negative?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am citit multe forumuri despre masturbare dar sincer nu mam lamurit in privinta consecintelor fizice nu cele psihice

asa ca as vrea sa stiu dak exista consecinte fizice NEGATIVE ale masturbarii

chestia ce ma facut sa fiu atat de interesat este faptul ca de la o vreme incoace simt o durere la organele genitale si o senzatie de a ma duce la baie si sper sa nu fie din cauza asta

eu unu nu cred deoarece ma masturbez de vreo 4 ani si nu am simtit nici o durere pan akum oricum astept niste sfaturi va rog frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am citit multe forumuri despre masturbare dar sincer nu mam lamurit in privinta consecintelor fizice nu cele psihice

asa ca as vrea sa stiu dak exista consecinte fizice NEGATIVE ale masturbarii

chestia ce ma facut sa fiu atat de interesat este faptul ca de la o vreme incoace simt o durere la organele genitale si o senzatie de a ma duce la baie si sper sa nu fie din cauza asta

eu unu nu cred deoarece ma masturbez de vreo 4 ani si nu am simtit nici o durere pan akum oricum astept niste sfaturi va rog frumos

 

Exista multe forumuri despre masturbare? Unde, ca vreau sa le citesc si eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am citit multe forumuri despre masturbare dar sincer nu mam lamurit in privinta consecintelor fizice nu cele psihice

asa ca as vrea sa stiu dak exista consecinte fizice NEGATIVE ale masturbarii

chestia ce ma facut sa fiu atat de interesat este faptul ca de la o vreme incoace simt o durere la organele genitale si o senzatie de a ma duce la baie si sper sa nu fie din cauza asta

eu unu nu cred deoarece ma masturbez de vreo 4 ani si nu am simtit nici o durere pan akum oricum astept niste sfaturi va rog frumos

 

 

ai ocazia sa-ti creasca par in palma si sa orbesti, daca abuzezi da ala micu'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai ocazia sa-ti creasca par in palma si sa orbesti, daca abuzezi da ala micu'.

 

Prostii.Ultimele cercetari arata ca iti ies trei negi mari si negri in spatele urechii de la rasarit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU e nici un efect negativ in a te masturba.

ba da... ramai indragostit doar de tine insuti :focus:

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU e nici un efect negativ in a te masturba.

 

daca te limitezi doar la a te masturba.......cativa ani buni, zilnic sau de cateva ori pe zi, se poate intampla sa faci muschi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca te limitezi doar la a te masturba.......cativa ani buni, zilnic sau de cateva ori pe zi, se poate intampla sa faci muschi!

:focus:: unde ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×