Sari la conținut
Forum Roportal
ieri

Triburile de credinciosi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aflati ca maine un asteroid se indreapta inevitabil spre Terra. Ce-ar fi mai bun de facut ?! 1000 de rugaciuni sau o racheta nucleara ?! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aflati ca maine un asteroid se indreapta inevitabil spre Terra. Ce-ar fi mai bun de facut ?! 1000 de rugaciuni sau o racheta nucleara ?! :o:

 

Si una si alta ! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-as bucura de prezent ... mi-as deschide inima si mi-as inchide ratiunea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-as bucura de prezent ... mi-as deschide inima si mi-as inchide ratiunea

 

Ce stupid !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aflati ca maine un asteroid se indreapta inevitabil spre Terra. Ce-ar fi mai bun de facut ?! 1000 de rugaciuni sau o racheta nucleara ?! :blink:

 

rationament: o racheta nucleara nu stiu sa fac, dar rugaciuni stiu cateva

 

raspuns la intrebare: fiecare va face ce stie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti am vazut la tv puterea unei rachete nucleare dar putini cunosc forta si puterea rugaciunii.Intr-un astfel de caz eu as spune mai intai o rugaciune...sa nimeresc cu racheta respectiva asteroidul.O simpla defectiune tehnica sau o eroare umana si asteroidul ne pica in cap cu tot cu racheta.

 

Daca a fost posibil un WTC cu toata tehnica mileniului 3 nu cred ca cineva se poate baza exclusiv pe asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne vom ruga la o divinitate supremă să ne scape de apocalipsă sau vom acţiona noi,
Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti am vazut la tv puterea unei rachete nucleare dar putini cunosc forta si puterea rugaciunii.Intr-un astfel de caz eu as spune mai intai o rugaciune...sa nimeresc cu racheta respectiva asteroidul.O simpla defectiune tehnica sau o eroare umana si asteroidul ne pica in cap cu tot cu racheta. [...]

 

Din punctul meu de vedere, timpul irosit cu rugăciunea de către cei direct implicaţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×