Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa imi cumpar un webcam dar nu stiu ce marca...am auzit pareri si pareri de am ajuns ca nici eu nu mai stiu...As vrea si eu niste sfaturi in legatura cu ele si care sunt mai calitative.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce se gaseste pe piata romaneasca, dar eu mi-am luat aproape pe cea mai ieftina de pe piata aici ( $ 30 in loc de $ 20) depinde si ce vrei sa faci cu ea... si-mi place foarte mult... numai ca nu am folosit-o deajuns sa-si merite banii investiti in ea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa imi cumpar un webcam dar nu stiu ce marca...am auzit pareri si pareri de am ajuns ca nici eu nu mai stiu...As vrea si eu niste sfaturi in legatura cu ele si  care sunt mai calitative.

[snapbacca]60603[/snapbacca]

 

 

Daca vrei o camera de calitate iti recomand Philips ToUcam Pro ll

Philips ToUcam Pro ll

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa-o folosesti pe messanger (Yahoo sau MSN) eu stiu ?

Un Logitec, un Mercury....ceva pana la 1 mil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Logitech.

[snapbacca]60778[/snapbacca]

 

 

 

 

 

a mea este Logitech.... si toate celelalte 7-8 tipuri de la magazin... care erau expuse...

sint webcams care doar poti transmite pe internet si atit...... cu a mea pot face poze si pot sa le modific ca sa poata fi trimise prin email.... pot filma videoclipuri si pot fi modificate sa le trimit prin email..... si o pot folosi si cu msn si cu yahoo si aol... si are micorfon built in... si imi place... cind filmezi apreciezi ca are microfon.... cu cit are un lucru in plus costa mai mult..... cam trebuie sa te gindesti daca o sa le folosesti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creative mi se pare foarte buna, imaginea este f clara :- si poze dc faci chiar zici ca sunt facute cu un aparat de fotografiat :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu eram cam indecis cu privinta la ce camera web sa imi cumpar ...am intrebat in stanga in dreapta mam inforamt...si am hotarat ca poate mai bine strang ceva banuti si imi iau una klumea,una dintre cele mai klumea..asa mi sa spus ca e...,e vb de : Camera Creative WebCam NX Ultra si la noi in romania pretul e in jur de 2.900.000-3.300.000 depinde de loc....,daca am sa resuesc sa mi-o cumpar am sa va spun cum e.

 

 

:huggles: :(

 

TaKe CaRe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×