Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

zodiile si desenele animate

Postări Recomandate

Este la modul general, in functie de caracteristici ale personalitatii... oricum, mai caut...

si care sunt caracteristicile personalitatii lui bart simpson?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acum si caracteristicile (scuze pentru intarziere, sursa e revista Bolero - supliment Boleroscop de la inceputul anului 2008-cred; am stat sa le copiez eu personal, pe net nu sunt sa dau copy si paste):

 

 

Berbec - Bart Simpson

Berbecul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si acum si caracteristicile (scuze pentru intarziere, sursa e revista Bolero - supliment Boleroscop de la inceputul anului 2008-cred; am stat sa le copiez eu personal, pe net nu sunt sa dau copy si paste):

 

 

Berbec - Bart Simpson

Berbecul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu prea mi se potriveste... poate doar uneori :focus: , dar eu nu sunt mereu asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Peşti - Tazmanian Devil

E artagos, pus pe cearta, dar nu-si verbalizeaza niciodata nemultumirile, preferand sa-si astepte dusmanii la cotitura. Cand are de comentat, baiguieste o fraza-tip de neinteles. Ca si omologul sau Peste, Taz e adorabil tocmai pentru ca se aprinde, dar ii trece repede. Stinge cu apa, doar!

 

 

Sunt asa doar langa oameni "artagosi, pusi pe cearta ce nu-si verbalizeaza nemultumirile preferand sa-si astepte dusmanii la cotitura."

In rest imi place sa-i spun omului verde-n fata ceea ce ma supara chiar daca asta implica riscuri sau atitudini antisociale.

Si da, sunt proasta de nu-mi incap in piele pt ca iert prea repede pe cei ce nu merita vreodata a fi iertati. Eram atat de oarba incat credeam ca nu stiu sa iert, ca sunt rea si razboinica, dar eram doar fraiera, iertand TOT, ORICE, de la ORICINE.

Neeeee, nu se face asa ceva, ce naiba?!?

Omul vrea sulita, da-i sulita si arunca-l, n-am nevoie de astfel de oameni alaturi.

Cel ce vrea pace, bine si frumos n-o sa caute niciodata negrul din oameni, n-o sa-si rada de nevoile nimanui, n-o sa barfeasca etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Bugs Bunny !!! asta da iepure destept !frumoasa descriere mi-a facut ! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt Tweety.

 

Rac - Tweety

Daca Racului nu i s-au aliniat planetele, poti fi sigur ca a vazut el, pe undeva,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×