Sari la conținut
Forum Roportal
Equilibrium Girl

Miraculoasa argila albastra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare! am gasit cate ceva pe net de miraculoasa sau nu argila albastra ca ar fi buna si in tratarea arsurilor. A folosit cineva dintre voi asa ceva? o fi buna si pentru arsurile interne ca cicatrizant si refacerea tesuturilor? sau e doar pentru uz extern?........ :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare! am gasit cate ceva pe net de miraculoasa sau nu argila albastra ca ar fi buna si in tratarea arsurilor. A folosit cineva dintre voi asa ceva? o fi buna si pentru arsurile interne ca cicatrizant si refacerea tesuturilor? sau e doar pentru uz extern?........ :D

 

http://www.terapii-naturiste.com/terapii_n...a/argila_as.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut probleme asemanatoare si alte probleme de sanatate si am fost la un cabinet de biorezonanta in Bucuresti, cabinet lotus si pot spune ca ma simt mai bine si probleme care le aveam mi s-au ameliorat.Va recomand si voua o investigatie cu biorezonata, nu cred ca aveti nimic de pierdut si costurile nu sunt mari deloc.Nu sunt singura care a apelat la o astfel de tehnica, mai ales ca nu prea aveam incredere in tehnicile acestea,dar e biorezonata e o metoda de investigare a problemelor de santate destul de precisa si chiar poate produce ameliorari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×