Sari la conținut
Forum Roportal
th1nk

Cum se baga internet pe calculator de pe telefon ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna !

Ma numesc Vlad .Am 13 ani si as dori sa ma ajutati sa bag de pe tel internet pe calc . Pentru ca vreau sa ma duc ceva timp la tara si imi trebuie si acolo net . Asa ca mam gandit sa apelez la acest site .:roll:

 

 

 

 

 

Va multumesc !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna !

Ma numesc Vlad .Am 13 ani si as dori sa ma ajutati sa bag de pe tel internet pe calc . Pentru ca vreau sa ma duc ceva timp la tara si imi trebuie si acolo net . Asa ca mam gandit sa apelez la acest site .:roll:

 

 

 

 

 

Va multumesc !!!

*147# si activezi internetul. Vezi ca se plateste la trafic nu la minut!

Asta daca esti la vodafone. La orange, nu stiu...

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iesu sunt pe Orange si am internet pe telefon . 10 mb in fiecare luna ca-s pe abonament. Dar ieu vreau sa imi bag internetul de la calculator pe telefon .:good: sal leg cumva sau nu stiu :roll:

multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Calculatorul nu poate avea internet daca nu il legi la un cablu de retea sau la telefon care are net. Deci nu poti da internet cu ceva ce nu are net. Net de pe pc pe tel n-ai sa vezi dar de pe tel pe pc da. Adica cu un cablu usb legat la pc si la tel poti da internet pc-ului.

Gandeste inainte sa intrebi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Calculatorul nu poate avea internet daca nu il legi la un cablu de retea sau la telefon care are net. Deci nu poti da internet cu ceva ce nu are net. Net de pe pc pe tel n-ai sa vezi dar de pe tel pe pc da. Adica cu un cablu usb legat la pc si la tel poti da internet pc-ului.

Gandeste inainte sa intrebi.

Eee nu..

Eu am avut nokia n95 8gb si stateam cu el pe net prin wireless Deci se poate?

Pustiu asta nu stiu exact ce vrea el, dar cred ca pana la urma gaseste el un raspuns...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai zic odata mai clar

Eu o sa ma duc la tara cat de curand si o sami duc si calculatorul si telefonul de pe care am net . Deci am net pe telefon . Si as vrea sa fac cumva sa imi mearga netul pe calculator . de pe telefon . pentru ca nu am internet la tara .

 

Si am si cablu usb

 

 

Deci stiti cum sa imi bag net pe calculator de pe telefon ? Daca am net pe telefon ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am gasit cum se fac dat acum spune ca nu sa gasit nici un modem .... trebe sa pun bluetooth la calc ? daca da .... Adaptor bluetooth este bun ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×