Sari la conținut
Forum Roportal
Drifter16

ManagersLeague

Postări Recomandate

Online Football Manager ?

 

Mie imi place mai mult versiunea on computer install a jocului. In plus, daca vreau sa joc cu mai multi, e interesant de facut o mini-retea, jucam doar cei care ne cunoastem, nu chiar toata lumea are access.

 

In plus, spre exemplu Football Manager ( cel facut de SIGAmes ) e mai interesant din mai mult puncte de vedere : e mai realist, jucatori reali, antrenori reali etc.

 

Se face un research inaintea fiecarui joc pentru a oferi jucatorilor de FM cat mai multa "realitate" cand se aleg chiar si tinerele talente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu joc manager league. ptr cine vrea sa jucam niste duble: echipa: Retyko Club, manager: Taquito.

 

ptr cine vrea sa se inscrie: http://www.managerleague.com?ref=160006 (sa mai iau si eu niste credite)

 

si eu sunt putin dependent. cand deschid calc-ul, asta e primul site pe care intru. jocul reflecta destul de mult realitatea.

fiecare jucator are atribute care se imbunatatesc la antrenament(le alegi tu) si in amicale.

daca portarul advers are un keeping slab, vei folosi suturi de la distanta. daca fundasii adversi au tackling slab vei folosi mingi lungi catre atacanti(sa aiba si ei heading bun). si altele asemanatoare.

daca cumperi un tanar de 17-18 ani, si il folosesti in amicale mult, o sa creasca destul de repede. cand schimbi tactica echipa va juca ceva mai slab. la fel cand cumperi jucatori. la fel ca-n realitate. daca te tii de echipa, jucatorii cresc repede.

 

la minusuri as pune ca de multe ori am pierdut cand aveam jucatori mai multi in teren inca din min 15. in afara de asta ar fi frumos daca am avea un simulator grafic. au spus ca lucreaza la asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×