Sari la conținut
Forum Roportal
laur1974

Nesatisfacut de sotie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut am 35 ani si ma simt to mai nesatisfacut de sotia mea ,suntem casatoriti de 11 ani ,mentionez ca sotia a ajuns la greutatea de 85 gk,oare asta sa fie cauza :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fi dragut si mentioneaza, nesatisfacut sexual sau nesatisfacut sentimental?

odata ce e la sex behavior. :yes:

 

parerea mea e ca raspunsurile ar trebui sa le caute in alta parte si nu intr-o discutie "publica", dar e deja prea tarziu. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clar il deranjeaza greutatea sotiei, daca a adus-o in discutie. Una la mana.

A doua la mana, "ma simt tot mai nesatisfacut de sotie" suna cam aiurea. Dar tu o satisfaci pe ea? Ea e in culmea satisfactiei iar tu ramai fluierand a paguba? Te pui cu mainile sub cap si ii zici "satisfa-ma"?

Ai fost cam succint in expunerea problemei, probabil ca nu te mai satisface relatia intima pe care o ai cu sotia ta. Dar, dupa parerea mea, nu greutatea ei e problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut am 35 ani si ma simt to mai nesatisfacut de sotia mea ,suntem casatoriti de 11 ani ,mentionez ca sotia a ajuns la greutatea de 85 gk,oare asta sa fie cauza :

 

 

fi dragut si mentioneaza, nesatisfacut sexual sau nesatisfacut sentimental?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut am 35 ani si ma simt to mai nesatisfacut de sotia mea ,suntem casatoriti de 11 ani ,mentionez ca sotia a ajuns la greutatea de 85 gk,oare asta sa fie cauza :

Faptul ca a ajuns la aceasta greutate o poatye frustra si nu se mai poate bucura de actul sexual fiind prea complexata si normal ca resimti si tu acest lucru. Pe tine unul te deranjeaza ca e mai plina ca aspect exterior?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io cred ca vrea sa fie satisfacut, sub o forma sau alta, nu neaparat de sotie!

nu cred asta, nu deschidea un astfel de topic riscand sa fie luat la misto doar ca sa agate stiu eu ce "puicuta" virtuala :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faptul ca a ajuns la aceasta greutate o poatye frustra si nu se mai poate bucura de actul sexual fiind prea complexata si normal ca resimti si tu acest lucru. Pe tine unul te deranjeaza ca e mai plina ca aspect exterior?

Depinde si ce inaltime are sotia lui, ca ..daca are 1, 75 nu este mare , dar la 1.60.. :)

 

Pai..raspunsurile sigur nu le vei gasi aici, intreaba-o pe ea ce nu merge.

 

nu cred asta, nu deschidea un astfel de topic riscand sa fie luat la misto doar ca sa agate stiu eu ce "puicuta" virtuala :yes:

..pai poate vrea un orgasm cognitiv.. :lol2: deci ..e unde trebuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×