Sari la conținut
Forum Roportal
sweet_girl19

insarcinata..avort sau copil?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

astazi mi-am facut programare pt chiuretaj-vineri..sper ca am luat decizia corecta si sa iasa bine..mai ales ca luni am si prima proba la bacalaureat..

regrete exista, insa am incredere ca aceasta este solutia cea mai potrivita..thanks tuturor pt sfaturi// ;)

decizia e a ta si, atata timp cat te priveste direct, este cea mai buna. nu te lasa coplesita de alte ganduri, ai nevoie de concentrare pentru a termina cu bacalaureatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
astazi mi-am facut programare pt chiuretaj-vineri..sper ca am luat decizia corecta si sa iasa bine..mai ales ca luni am si prima proba la bacalaureat..

regrete exista, insa am incredere ca aceasta este solutia cea mai potrivita..thanks tuturor pt sfaturi// :blink:

eu una iti zic sa te mai gandesti, ai cerut o a doua sansa, s-ar putea ca a treia sa nu mai existe ever si atunci vei vedea regrete adevarate. insa e posibil ca daca nu inveti o anumita lectie sa treci prin chestiile astea iar si iar si iar ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La varsta ta ..avort, si gata . :D

acuma daca am pune toti prezervativul . Cum ar mai aparea copiii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma daca am pune toti prezervativul . Cum ar mai aparea copiii.

alooo, cladirea aia plina de copii de langa fabrica de prezervative nu e gradinita pentru plozii angajatilor, e biroul de reclamatii! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×