Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Counter-Strike Source plusuri/minusuri

Postări Recomandate

Eu am net prin fibra (rds) si mie imi mergea p orice server CS 1.6 cu ping nu mai mare de 30 !!! am luat pe un server ban si de atunci pot sa intru pe cateva servere unde nam ping mare pe restu care intram si mai demult am peste 3 mii!!!!! si mie IP mi se schimba de fiecare data cand dau disconnect-connect la net!! ajutatzi-ma va rog!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba-l reinstalezi, daca ai ping-ul prea mare nu prea ai ce face. Eventual suna la providerul tau de net si intreba-i daca e posibil sa te puna in mod fast-path.

Cauta un server mai aproape de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-a luat CS Source (era inclus in pachetul cu HL 2) si nu am nici un patch si nu imi merge nici un server pemtru el(luand din categoria pt source nu pt 1.6) si as dori sa va intreb daca trebuie sa descarc vreun patch si cum fac sa imi pun botii fiindca nu-mi merge desi fac in acelasi fel in care am facut si la versiunea 1.6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o problema cu serverul de cs.ii dau drumul si nu stiu cum sa intru admin adica nu stiu c trebe sa fac daca ma puteti ajuta id meu de mess e blade_trinnity_power.plz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×