Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Counter-Strike Source plusuri/minusuri

Postări Recomandate

Atunci ai probleme cu DirectX din windows, ai bagat vreun joc care a updatat DirectX si l-a updatat nasol, Battlefield2, Riddick, cam astea stiu eu ca fac porcarii d-astea. Acum, daca e de la DirectX nu ai ce sa-i faci, e o componenta Windows si nu poate fi dezinstalat si apoi instalat din nou, rezolvi doar cu formatare. Spune-mi si mie, folosesti CS cu Steam sau pirat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
traducere:

Solutie: invata sa joci.Cand tragi stai pe jos , si daca se poate stai jos (crouch). Pune tinta pe cap si trage runde scurte .

Fiecare arma trage "mai nasol" (pe langa) pe masura ce runda de tragere avanseaza. La un ak sau colt e bine sa tragi maxim 3 gloante per burst. Daca tii apasat o sa trage peste tot da nu unde vrei tu.

Unele arme merg sa tii apasat pentru ca te ajuta reculul. (3-1)

Ai dreptate in legatura cu reculul... dar... cand ai AK47 trebuie sa tragi la piept, astfel primul glont este in piept si al doilea direct in cap. Cu M4A1 (4-3) poti sa tragi direct la cap ca este arma de bulan sa zic asa, adica spre deosebire de AK47 care daca tii apasat se ridica mult, la M4A1 daca tii apasat nu se ridica dar se mareste zona de tragere, adica dintr-un incarcator de 30 de cartuse doar 5-6 daca se duc la tinta. Cu AK47 tragi doar cate 3 cartuse, cu M4A1 poti sa tragi pana la 5 cartuse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare:de ce nu pot juca pe nici un server?????? imi scrie ca dll-ul meu este diferit de server!!!!!!! :cry:

 

julia.idle.ro incercati acest srv de cs 1.6 no lag // no chat nu incep sa laud incercati-l si veti vedea !!

 

after,stii cumva de ce nu pot juca pe servere?????? am problema asta cu dll-ul si nici macar nu stiu ce inseamna!!!!! :lol: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×