Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Va place roportal?

Roportal  

64 membri au votat

  1. 2. Iti place forumul Roportal? Da-i o nota

    • 1
      7
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      5
    • 6
      4
    • 7
      6
    • 8
      6
    • 9
      3
    • 10
      8
    • Mai mult de 10
      16
    • Mai putin de 1
      4
    • Nu stiu ce sa spun
      4
  2. 3. Iti place forumul roportal? Cat de mult?

    • Foarte mut
      18
    • Deloc
      1
    • Este suberb
      6
    • Este idiot
      5
    • Este cel mai bun
      12
    • Este cel mai prost
      6
    • Nu stiu ce sa spun
      16


Postări Recomandate

Ce nu mi-a placut astazi pe roportal, a fost musculita de pe semnatura ta, ca de fiecare data dau cu mana s-o alung de pe monitor! :cheer: Enervant rau! :clap:

 

(e doar gluma, nu-i atac de nici un fel)

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roportalul e un loc in care poti invata o multime de lucruri...bune si rele.Daca stii sa le alegi pe cele bune te imbogatesti.Fiindca sa nimerit sa postez a 2500-a oara am sa spun: La multi ani Roportal! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buei, a inceput sa mearga iarasi bine forumul, prima oara de cind cu update-ul softului. Nu mai crapa!

 

Moderatorii insa ar mai trebui sa invete ca atunci cind te trag de urechi, sa o faca ori cu umor (pentru care-ti trebuie talent), ori impersonal.

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce nu mi-a placut astazi pe roportal, a fost musculita de pe semnatura ta, ca de fiecare data dau cu mana s-o alung de pe monitor! 8)

(e doar gluma, nu-i atac de nici un fel)

are dreptate :doh:

 

si mie imi place roportal insa...ceva parca tot lipseste :suicide: cat despre cautare...sunt cam alandala puse unele subiecte...de multe ori am observat ca se deschid topicuri cu aceeasi tema dar aceasta exista deja, la alt topic. In fine, asta-i primul meu forum in care "ma implic"...intr-un fel zis... si, deci, il accept asa cum e desi am si unele probleme de conexiune uneori :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Roportalul e un loc in care poti invata o multime de lucruri...bune si rele.Daca stii sa le alegi pe cele bune te imbogatesti.Fiindca sa nimerit sa postez a 2500-a oara am sa spun: La multi ani Roportal! :cry:

E na?

Ce inveti tu asa multe?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dance: Mie imi place musca lui .

Ba este enervanta! :o: Poate musca lui e de vina ca merge greu in ultimul timp si intregistreaza mesajele cu o ora inainte :P

 

Jos musca! Jos musca! :D :o: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×