Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Va bucurati ca s-a termina scoala?

Te bucuri sa s-a terminat scoala?  

28 membri au votat

  1. 1. Te bucuri ca s-a terminat scoala?

    • Te bucuri ca s-a terminat scoala?
      0
    • Da
      17
    • Nu
      8
    • Nu imi pasa
      3


Postări Recomandate

editeaza variantele .... :doh:

 

raspuns : intre "da" si "nu" ... cred ca da , imi trebuia o vacanta , si una lunga ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si da si nu.... o sa-mi fie dor de colegi, de profi etc, dar sincer ma simt eliberata ca am terminat pentru ca facultatea o percep ca o libertate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E prea perfect....S-a terminat scoala, am scapat de toti profii si o parte din colegii aia praf.....Nici nu se putea mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si da si nu.... o sa-mi fie dor de colegi, de profi etc, dar sincer ma simt eliberata ca am terminat pentru ca facultatea o percep ca o libertate.

si va fi intr-adevar o experienta diferita si te vei simti mai libera ca in liceu

eu ma bucur ca o termin in curand si cu faculta, aleluia ... oare sa ma apuc de alta? :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si va fi intr-adevar o experienta diferita si te vei simti mai libera ca in liceu

eu ma bucur ca o termin in curand si cu faculta, aleluia ... oare sa ma apuc de alta? :offtopic:

de ce nu? :o: nevoia de cunoastere e nelimitata, dar inca 3-4 ani la o facultate inseamna stres, timp putin pentru altele, poate greutati si altele; pozitiva e satisfactia unei reusite si realizari.

succes in continuare! :butcher:

 

si va fi intr-adevar o experienta diferita si te vei simti mai libera ca in liceu

perioada liceului este unica si de neinlocuit, la fel si perioada facultatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ma bucur,deodata parca eram trist ca nu ma mai vad cu colegii dar totul s-a rezolvat si deja 1 luna de vacanta s-a dus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa vedem cati tocilari avem :fool: :P

numesti tocilar o persoana care nu se bucura ca scoala s-a terminat?? total eronat...la scoala poti sa faci o groaza de chestii care sa te distreze, mie-mi pare rau ca s-a terminat, imi va fi dor de colegi si de tampeniile pe care le faceam, am stiut mereu sa imbin utilul cu placutul. Veti avea si voi aceiasi parere cand veti termina liceul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×