Sari la conținut
Forum Roportal
Vianista_Frumoasa

Moda

Postări Recomandate

Sal! cred ca anul acesta se poarta frunze. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal!!! ma intereseaza sa aflu ce se poarta anul asta!

 

dar de ce nu-ti creezi tu un look aparte...de ce sa fii in ton cu toti din jurul tau....o sa ajungem sa fim ca niste copii.....eu inteleg ca ne trage din maimute dar chiar asa trebuie sa ne imitam..??? :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar de ce nu-ti creezi tu un look aparte...de ce sa fii in ton cu toti din jurul tau....o sa ajungem sa fim ca niste copii.....eu inteleg ca ne trage din maimute dar chiar asa trebuie sa ne imitam..??? :friends:

 

hey girl..cum sa ne tragem din maimutza :spiteful: ?...damn it!...si lumea atunci de cine a fo` creata de regele maimutelor :D?...lol...wake up, people @ :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce se poarta la vara pe plaja ?!?!?! sau langa piscina. Ieri in magazin am vazut ceva ce m-a uimit :yahoo:

 

Marca "Soare si Nisip" facut in India dintr-un material transparent 100% ca si pansamentul doar mai apretata mi s-a parut si foarte frumos brodat cu matase, pantaloni lungi si o bluzita cu maneca lunga!!!

 

Vestminte tipic indiene ca model insa ele nu imbraca transparent nimic !!! Dupa parerea mea doar pe plaja se poate imbraca asa ceva peste un "costum de baie" simbolic !!! sa atraga atentia ?!?!?!?

 

Sint si la Bucuresti sau Constanta in magazine din aceste accesorii ca nu prea ii pot numi haine ??? cu sau fara pe tine, e tot atit !!! Nu inteleg de ce le vinde in Arizona cand nici topless nu este legal in public !?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant...se poarta orice...

am vazut material ca de cearsaf...aplicat broderie colorata si paiete...

arata super... nu stiu cat ar tine, dar efectul era maxim...eh transparent bineinteles...se putea altfel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poarta tot ceea ce i-ti sta bine :airkiss:

Se poarte culorile naturale, atat la imbracaminte cat si la par..... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×