Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Just do it!

Postări Recomandate

E plin forumu' asta de topicuri care trateaza teme precum: "Ma sinucid!(dar mai intai vrem sa ne dam mari si sa ne spuna fraierii astia de-aici ca n-are rost si ca lumea inca are nevoie de noi)", "Vreau s-o/sa-l parasesc, dar cre' ca nu vreau pan' la urma", "N-am avut in viata mea o relatie (cautam combinatori cu prea mult timp liber, ca noua ne este mai usor sa stam in casa si sa vedem sugestiile altora, decat sa ne batem capul cu asa ceva)", "Vreau sa-mi incep viata sexuala. Astept sfaturi (poate veniti sa ne puneti si prezervativul)".

Sincer acum, daca vreti sa va dezviginati, sa va sinucideti sau sa va parasiti prietenul/prietena... faceti-o odata! Cu ce va ajuta faptul ca deschideti asemenea topicuri, unde isi dau cu parerea toti psihologii si inteleptii de pe forum, iar dupa vreo 100 de raspunsuri realizati ca mai mult va incurca?

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok liviu ms de info :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare te mai plictsesti tu ... mai uita-te o data la scena cu Titus Steel si Silvia Saint... poate-ti revi :P

 

 

Asa cum te uiti tu la profilul meu?

 

Acum sincer, imi cer scuze celor care se simt lezati fata de ce-am scris eu mai sus. Dar uneori trebuie sa mai existe si-o limita... mai ales din partea psihologilor si inteleptilor d'acilea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema e daca nu se ajunge la un acord devine circ caterinca jigniri.. nimeni nu stie de aici sa se contrazica ca oamenii maturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tare te mai plictsesti tu ... mai uita-te o data la scena cu Titus Steel si Silvia Saint... poate-ti revi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa cum te uiti tu la profilul meu?

macar daca as avea ce sa vad ... pune si tu ceva poze sexoase, ca altii :doh: si am sa ma uit mai des...

 

Acum sincer, imi cer scuze celor care se simt lezati fata de ce-am scris eu mai sus. Dar uneori trebuie sa mai existe si-o limita... mai ales din partea psihologilor si inteleptilor d'acilea.

ok, am inteles... dar mai zi ceva nemultumiri ca-ti moare topicul :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca devine cam enervanta faza asta pentru unele userite, darsi eu la randul ma simt nevoit sa citez: Capra.

 

Uite de asta nu mai pot eu acum, ca-mi moare topicul :cheer:

 

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
macar daca as avea ce sa vad ... pune si tu ceva poze sexoase, ca altii :spiteful: si am sa ma uit mai des...

 

 

 

ok, am inteles... dar mai zi ceva nemultumiri ca-ti moare topicul :cheer:

 

Stiu ca devine cam enervanta faza asta pentru unele userite, dar si eu la randul ma simt nevoit sa citez: Capra.

 

Uite de asta nu mai pot eu acum, ca-mi moare topicul :clap:

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca devine cam enervanta faza asta pentru unele userite, dar si eu la randul ma simt nevoit sa citez: Capra.

nuuuuu... nu capra, iepuras ! :spiteful: uita-te mai bine ...

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×