Sari la conținut
Forum Roportal
Googler

Punctele vitale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa invat punctele vitale adica puncte dinacelea de poti lesina daca pui presiune pe ele , sau dinacelea care fac ca muscii sa devina foarte sensibili ( ex am vz pe discovery o emisiune despre lupta si i-a arins un punct si a cazut pe jos , era un punct in picior , spunea ca sunt 64 sau nustiu cate puncte in corp) , scrietimile sau punjeti o poza cu ele insemnate foarte exact. va rog fff mult pt ca la forta fizica nu sunt foarte bun asa ca vreau puncte vitale. va rog mult de tot sa imi rasp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu k e unul dupa gat............si un punct slab e si marul lui adam,o lovitura bn plasata scoate adversarul din lupta pt o vreme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dak aplici o lovitura puternica cu podul palmelor pe urechii ii poti sparge timpanele persoanei respective:!

 

dak nu am zis cv bn corectati.....la auto-aparare am inv eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa invat punctele vitale adica puncte dinacelea de poti lesina daca pui presiune pe ele , sau dinacelea care fac ca muscii sa devina foarte sensibili ( ex am vz pe discovery o emisiune despre lupta si i-a arins un punct si a cazut pe jos , era un punct in picior , spunea ca sunt 64 sau nustiu cate puncte in corp) , scrietimile sau punjeti o poza cu ele insemnate foarte exact. va rog fff mult pt ca la forta fizica nu sunt foarte bun asa ca vreau puncte vitale. va rog mult de tot sa imi rasp.

 

Frate nu te risca cu puncte!!dai in barba o serie de 2-3 pumni dar vezi sa imprimi forta loviturilor ca te poate contra si el cu un pumn naucitor :) si inca ceva lovestel cand nu se asteapta(atunci lovitura devine si mai dureroasa pentru el si ramane socat pe moment)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×