Sari la conținut
Forum Roportal
Googler

Forta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mananca sanatos :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok...deci din cele trei topicuri deschise de tine am inteles ca vrei sa fi mai puternic, sa poti sa iei "pumni in stomac" fara sa te doara si mai vrei sa sti care sunt punctele sensibile ale unui om...ca sa ii faci felu.

1) daca vrei sa fi mai puternic trebuie sa te duci la sala si sa faci multe alergari.

2)ca sa poti primi cu brio( :nea: ... ma rog) pumni in stomac trebuie sa faci cat mai multe abdomene ...ca sa iti intaresti muschii abdominali.

3)cum ti-au mai zis si colegii de forum...dă la oo.

da acu serios...tu ai ceva cu cineva :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok...deci din cele trei topicuri deschise de tine am inteles ca vrei sa fi mai puternic, sa poti sa iei "pumni in stomac" fara sa te doara si mai vrei sa sti care sunt punctele sensibile ale unui om...ca sa ii faci felu.

1) daca vrei sa fi mai puternic trebuie sa te duci la sala si sa faci multe alergari.

2)ca sa poti primi cu brio( :blink: ... ma rog) pumni in stomac trebuie sa faci cat mai multe abdomene ...ca sa iti intaresti muschii abdominali.

3)cum ti-au mai zis si colegii de forum...dă la oo.

da acu serios...tu ai ceva cu cineva :beee:

Adevaru e ca am ceva cu cnv dar nu pt asta am deschis topic-urile le-am deschis pt a deveni mai putenic. si ms pt raspunsur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×