Sari la conținut
Forum Roportal
nob

ajutati-ma cu un sfat,parere!1

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut tututor.de 3 luni si un pic sunt cu o fata.am petrecut pana aqum si clipe frumoase si mai putin frumoase(cum e in fiece relatie).problema a aparut aq 1 lluna cand ne-am certat.ea s-a intyalnit cu fostu ei la care a tinut muult.mi-a spus de ce a facut aq o saptamana.cand am intrebat-o dc a facuto mia zis k a vrut sa vada dak mai tine la el,sa vada dak mai simte cv pt el si a zis k nu si ca au rams doar niste amintiri frumoase cu el si k nu mai vrea sa se impace cu el ci sa raman cu mine.voi ce parere aveti.si mai este un lucru.spune k tn la mine,asta imi spun si prietenele ei k s-a schimbat moolt in bine de cand e cu mine,k vorbeste mereu de mine zice mereu k ii e dor de mine,dar nu arata asta,adik nu poate s alupte pt relatia noastra.de ce?va multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

confuza sau o fi rutina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,dar nu arata asta,adik nu poate s alupte pt relatia noastra.de ce?va multumesc anticipat.

 

pai ce motive are sa lupte ?

ca nu trebuie sa lupti toata viata pentru ceva, trebuie sa mai iti lasi timp sa te si bucuri

Editat de jojodor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut tututor.de 3 luni si un pic sunt cu o fata.am petrecut pana aqum si clipe frumoase si mai putin frumoase(cum e in fiece relatie).problema a aparut aq 1 lluna cand ne-am certat.ea s-a intyalnit cu fostu ei la care a tinut muult.mi-a spus de ce a facut aq o saptamana.cand am intrebat-o dc a facuto mia zis k a vrut sa vada dak mai tine la el,sa vada dak mai simte cv pt el si a zis k nu si ca au rams doar niste amintiri frumoase cu el si k nu mai vrea sa se impace cu el ci sa raman cu mine.voi ce parere aveti.si mai este un lucru.spune k tn la mine,asta imi spun si prietenele ei k s-a schimbat moolt in bine de cand e cu mine,k vorbeste mereu de mine zice mereu k ii e dor de mine,dar nu arata asta,adik nu poate s alupte pt relatia noastra.de ce?va multumesc anticipat.

 

Ce s-a intamplat s-a-ntamplat din cauza ca v-ati certat, ea era suparata pe tine si in acest fel a vrut sa se razbune. Dar asta nu inseamna ca nu tine la tine. Tine la tine, dar a vrut sa te faca putin gelos... Daca nu tinea la tine, termina relatia si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbeste mereu de mine zice mereu k ii e dor de mine, dar nu arata asta, adik nu poate sa lupte pt relatia noastra. de ce?va multumesc anticipat.

Dacă nu arată că ţine la tine asta nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut tututor.de 3 luni si un pic sunt cu o fata.am petrecut pana aqum si clipe frumoase si mai putin frumoase(cum e in fiece relatie).problema a aparut aq 1 lluna cand ne-am certat.ea s-a intyalnit cu fostu ei la care a tinut muult.mi-a spus de ce a facut aq o saptamana.cand am intrebat-o dc a facuto mia zis k a vrut sa vada dak mai tine la el,sa vada dak mai simte cv pt el si a zis k nu si ca au rams doar niste amintiri frumoase cu el si k nu mai vrea sa se impace cu el ci sa raman cu mine.voi ce parere aveti.si mai este un lucru.spune k tn la mine,asta imi spun si prietenele ei k s-a schimbat moolt in bine de cand e cu mine,k vorbeste mereu de mine zice mereu k ii e dor de mine,dar nu arata asta,adik nu poate s alupte pt relatia noastra.de ce?va multumesc anticipat.

eheeee... de-a le tineretii valuri :airkiss:

parerea mea e sa o lasi mai moale cu ea si sa-ti mai gasesti si alte ocupatii, pari prea implicat pentru doar 3 luni iar ea a simtit asta si incepe sa faca fite...

ai rabdare, te poti intoarce si tu la o 'exa' ... sa vezi daca mai tii la ea, sau o alta :airkiss: iar respectiva fata se va intoarce in bratele tale in pas alergator daca chiar tine la tine, asa cum zice... fapte nu vorbe ! :lol:

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×