Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-a zis si mei astazi cineva, si am intrat sa vad si e adevarat, un nou Yahoo, smile-urile au fost retusate + cele 6 adaugate, si presupun ca multe buguri au fost reparate :

Puteti citi mai multe aici http://messenger.yahoo.com

Sper ca va place :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am instalat mai demult varianta beta,dar am renuntat la ea imediat,avea multe neajunsuri.Am reinstalat aceasta varianta ptr ca aproape toti prietenii o aveau,dar tot mai buna mi se pare varianta precedenta;nu pot trimite poze pe varianta asta noua,si nici nu pot primi :blinca:

Varianta cealalta nu este "compatibila"cu varianta beta...alt neajuns(cred eu).

Nu stiu de ce dar am sentimentul ca in ziua de azi nu conteaza daca un lucru e bun ,atata vreme cat e nou,iar daca o firma nu produce ceva nou,este considerata slaba. :blinca:

Si asta nu numai in informatica ,ci asa in mod general... :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti trimite doar daca si celalalt are aceeasi versiune de mess.

In schimb, are chestia aia noua cu Drag and Drop pictures care pare destul de practica.

 

Nici eu nu la-am instalat din cauza unui bug, si culmea ca la altii nu se intampla. Atunci cand imi selectez poza de avatar (nu ma refer la avatar-ul de Yahoo ci pur si simplu o poza pe post de avatar) in loc sa mi-o redimensioneze si sa-o ajusteze ca sa se vada frumos in chenar...imi face un zoom mare chiar in centrul pozei si asa mi-o afiseaza.

Si pentru faptul asta, inca tot versiunea 6.0 o folosesc.

 

Oricum de un lucru m-am lamurit: BETA-uri nu mai pupa calculatorul meu VECI !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu avatarul mi sa-a intamplat si mie in varianta BETA.

Cu varianta de acum nu-mi mai face zoom la avatar ci, pur si simplu nu ma lasa sa-la folosesc. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a zis si mei astazi cineva, si am intrat sa vad si e adevarat, un nou Yahoo, smile-urile au fost retusate + cele 6 adaugate, si presupun ca multe buguri au fost reparate :

Puteti citi mai multe aici http://messenger.yahoo.com

Sper ca va place :De

[snapbacca]59469[/snapbacca]

Smyle-urile sunt caraghioase si stresante, nici nu-mi vine sa le mai folosesc, au niste fete prea idioate. Naspa e ca am instalat y!m de pe vechiul cait messng7us si sa-a instalat asta ... retusat :soc: :doh: ...cred ca-o sa-mi pun si eu cea mai veche versiune... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Smyle-urile sunt caraghioase si stresante, nici nu-mi vine sa le mai folosesc, au niste fete prea idioate. Naspa e ca am instalat y!m de pe vechiul cait messng7us si sa-a instalat asta ... retusat  :soc:  :doh:  ...cred ca-o sa-mi pun si eu cea mai veche versiune...  :o:

[snapbacca]60303[/snapbacca]

 

 

riiiight.... :( eu am instalat ca vacul versiunea beta, mi sa-a super troznit obiectu muncii, drept pentru care da-i cu aninstalu care este, evident ca nu pleaca.. :evil: so... nu sfatui pe nimeni sa-si puna dracaria aia noo.... basca faptu ca mai vrei si tu sa rulezi un multiple instances :De si din partile de sus si de jos... ase ca, stati oameni pe al vechi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spider, ai avut noroc. Eu am instalat chestiile alea mai demult si mi-a stricat browseru :blinca: Nu mai vroia sa incarce pagini, nu mai vroia sa faca nimic---chit ca atunci fol IExploreru :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×