Sari la conținut
Forum Roportal
Lucia Manta

Acupunctura - o minune!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:stars: Buna ziua, dragilor! Va rog mult de tot sa ma indrumati catre un cabinet de acupunctura. As vrea sa fac acupunctura, dar cu un medic chinez. Am auzit ca exista un cabinet pe Bd. Magheru, unde isi desfasoara activitatea un medic chinez. In ultima instanta as dori sa ma trateze si un medic roman. Am mai facut acupunctura si este f. eficace, daca medicul este f. iscusit. Dupa cateva sedinte de acupunctura, ani buni de zile nu am mai avut probleme cu sanatatea. Mentionez ca am diagnosticele urmatoare: adenom hipofizar, endometrioza genitala, chisturi ovariene, hipotiroidie, rinosinuzita, cervicita cronica. Va multumesc nespus de mult pentru atentie si astept cu interes raspunsurile dvs. Va doresc sanatate, soare in suflet si o viata implinita! Cu drag, Lucia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: Buna ziua, dragilor! Va rog mult de tot sa ma indrumati catre un cabinet de acupunctura. As vrea sa fac acupunctura, dar cu un medic chinez. Am auzit ca exista un cabinet pe Bd. Magheru, unde isi desfasoara activitatea un medic chinez. In ultima instanta as dori sa ma trateze si un medic roman. Am mai facut acupunctura si este f. eficace, daca medicul este f. iscusit. Dupa cateva sedinte de acupunctura, ani buni de zile nu am mai avut probleme cu sanatatea. Mentionez ca am diagnosticele urmatoare: adenom hipofizar, endometrioza genitala, chisturi ovariene, hipotiroidie, rinosinuzita, cervicita cronica. Va multumesc nespus de mult pentru atentie si astept cu interes raspunsurile dvs. Va doresc sanatate, soare in suflet si o viata implinita! Cu drag, Lucia

Drga mea,

Ma numesc Ana Maria si sunt medic nurolog.Nu te pot trimite la un medic chinez dar iti pot recomanda sa unul foarte bun roman.Eu am facut refelxoterapie,acupunctura si psihoterapie cu dansul si e f bun.Specific ca a invatat acupunctura cu un chinez.

Succes.

dr.Ana Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Drga mea,

Ma numesc Ana Maria si sunt medic nurolog.Nu te pot trimite la un medic chinez dar iti pot recomanda sa unul foarte bun roman.Eu am facut refelxoterapie,acupunctura si psihoterapie cu dansul si e f bun.Specific ca a invatat acupunctura cu un chinez.

Succes.

dr.Ana Maria

 

 

Draga mea, exprimarea ta nu e de medic, e de şarlatanolog. Macar daca vrei sa iti faci reclama travestit, fa-o dupa ce mai inveti puţin lb. rom

Editat de Laughlin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×