Sari la conținut
Forum Roportal
BUGSY 83

SUNT INSARCINATA CE MA FAC?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te sfatui din toata inima sa nasti copilul,poate ca "baiatul mamei "devenind tatic se va maturiza, isi va da seama ca el e tatic si isi va asuma responsabilitatile.Nu o sati para rau........

In vecinatatea mea una sia omorit crud copilul pentru ca sia dat seama ca nu la vrut!E groaznic!

Gindestete bine inainte sa iai o hotarire,te rog mult...

 

un copil nedorit va avea o educatie ce ii va dauna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te sfatui din toata inima sa nasti copilul,poate ca "baiatul mamei "devenind tatic se va maturiza, isi va da seama ca el e tatic si isi va asuma responsabilitatile.Nu o sati para rau........

In vecinatatea mea una sia omorit crud copilul pentru ca sia dat seama ca nu la vrut!E groaznic!

Gindestete bine inainte sa iai o hotarire,te rog mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te sfatui din toata inima sa nasti copilul,poate ca "baiatul mamei "devenind tatic se va maturiza, isi va da seama ca el e tatic si isi va asuma responsabilitatile.Nu o sati para rau........

In vecinatatea mea una sia omorit crud copilul pentru ca sia dat seama ca nu la vrut!E groaznic!

Gindestete bine inainte sa iai o hotarire,te rog mult...

 

Adica cum l-a omorat? Dupa ce l-a nascut sau cum?

 

Chiar ai doar 14 ani???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica cum l-a omorat? Dupa ce l-a nascut sau cum?

 

Chiar ai doar 14 ani???

 

La nascut acasa cu mamica.....apoi la alaptat 3 zile,realizind ca nul mai vrea la pus in combina frigorifica, vazind ca nu moare la innadusit cu o batista,apoi la pus intrun pachet si la aruncat in iarba sub fereastra blocului meu.......Doamne,sal fi gasit eu cred ca aveam sa mor pe loc!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine aia e imbecila si cretina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ai doar 14 ani???

 

 

Mereu ma sfiesc sa spun ce virsta am pentru ca nu saman da 14 nici la infatisare si nici la minte.....Am crescut cu mai mari ,poate de aceea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a nascut acasa cu mamica.....apoi la alaptat 3 zile,realizind ca nul mai vrea la pus in combina frigorifica, vazind ca nu moare la innadusit cu o batista,apoi la pus intrun pachet si la aruncat in iarba sub fereastra blocului meu.......Doamne,sal fi gasit eu cred ca aveam sa mor pe loc!!!

 

Asa si din punctul meu de vedere exemplul cu aia ar spune sa nu faca copilul ca poate dupa ce il naste isi da seama ca nu-l mai vrea.

Esti foarte subiectiva pt. ca s-a intamplat acel incident chiar la tine la bloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×