Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Cei mai cunoscuti criminali in serie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Incepem turul cu o mare personalitate ,,,,Charles Manson ......dupa mine un om stralucit din toate punctele de vedere

 

http://www.charliemanson.com/index.htm ...nu dau bografie ca ati auzit de el,,,cine vrea sa se intereseze inainte de a da cate o maxima sa citesca ceva despre el ..sa urmareasca niste documentare ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca deschis cineva un asemenea topic. :doh:

 

,,,,Charles Manson ......dupa mine un om stralucit din toate punctele de vedere

 

Sa nu ne-apucam sa-i laudam totusi.Manson a fost un ratat , in afara de zeci de crime sangeroase, nu a facut nimic memorabil.

 

 

De ce-l vezi stralucit? Pentru felul in care-si omora victimele?Pentru evadari?Pentru ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci.. editat titlul, ca unora nu le place acest lucru.. si ei sunt parte din istoria lumii.. si au influentat intr-un fel sau altul lucrurile.

 

 

Reveniti la subiect, va rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci ma refer nu la marimea lor fizica ..sau la faptul ca au facut cine stie ce lucruri mari ...ma refer la greutatea numelor lor in galeria criminalilor...

 

Si mi se pare deplasta ...hai sa inchidem topicul....ce nebunie ....nu vorbim domne despre asemenea subiecte ..sunt tabu....se vede ca suntem inchisi ....nu vorbim decat despre flower power ...de aia ajungem sa traiasca printre noi ..un Bundy,Dahmer etc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,stiu la ce te-ai referit.

 

Las` c-acum s-a schimbat denumirea,e mai bine pentru toata lumea :doh:

Editat de nightwish
nu-i nimic. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai citit/ai auzit de cartea pe care-a scris-o Manson? Manson in His Own Words - The shocking confessions of the most dangerous man alive ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu ..dar sunt pe la pagina ....37 ......dar am urmarit demulta vreme cazul lui ....sa zicem ca a fost un mare neindreptatiit al istorieie ..un om neinteles ...un om extrem de complex...ldar hai sa vorbim ..ce zici ....e o reustia faptul ca a stat atatia anii in puscarie inca de la mic copil si a ajuns com[pozitor de muzica .....pana la accident ?

 

De ce il vad resusit fiindca spune ADEVARUL ///////curat ca un om genial ....ideile lui valoreaza extrem de mult ...el a fost un apostol al declinului umanitatii ...

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×