Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Cei mai cunoscuti criminali in serie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Fiecare are proprii lui eroi. Daca cineva elogiaza un criminal, treaba lui.

Editat de Cristinick
scos citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare are proprii lui eroi. Daca cineva elogiaza un criminal, treaba lui.

 

normal, e treaba lui. ma miram si eu, ca fapt divers :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
normal, e treaba lui. ma miram si eu, ca fapt divers :P

Bai baiatule, ala nu e criminal, a mers pe principiul dinte pentru dinte. Ce ai fi vrut sa faca cand jegurile de comunisti stateau si idolatrizau tiganeala mai ceva ca democratia in ziua de astazi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Asa cred si eu cand te gandesti ca sunt persoane care vad in Gen.Ion Antonescu mare erou pe cand el este vinovat de moartea a cam 200 000 de bieti ostasi romani si inca cam 250 000 de civili evrei si rusi care au fost omorati in actii si progromurile facute de legionari cu ajutorul ostasilor si jandarmilor romani in Moldova,Transnistria si Basarabia.

Ostasii romani au fost trimesi de el la un razboi care nu era a lor, neantrenati si fara echipament si arme asa ca au devenit ca tinte vii si inofensive pentru rusi.

Gen Ion Antonescu a fost un mega-criminal numai din prostia lui.De fapt la fel ca si altii nazisti.

Editat de Cristinick
scos citat dupa post sters

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe Dumnezeul biblic, nu cred ca l-a egalat pana acum cineva... nici in numarul de crime si nici in popularitate :blink: Sa nu spuneti ca nu este un personaj istoric, se vorbeste despre el de mai bine de 3000 de ani!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa cred si eu cand te gandesti ca sunt persoane care vad in Gen.Ion Antonescu mare erou pe cand el este vinovat de moartea a cam 200 000 de bieti ostasi romani si inca cam 250 000 de civili evrei si rusi care au fost omorati in actii si progromurile facute de legionari cu ajutorul ostasilor si jandarmilor romani in Moldova,Transnistria si Basarabia.

Ostasii romani au fost trimesi de el la un razboi care nu era a lor, neantrenati si fara echipament si arme asa ca au devenit ca tinte vii si inofensive pentru rusi.

Gen Ion Antonescu a fost un mega-criminal numai din prostia lui.De fapt la fel ca si altii nazisti.

Nu se putea sa nu te victimizezi tu...

 

La fel de criminali sunt si sionistii care trag sforile americane ca sa bombardam dusmanii 'alesilor' lui Yahve.

Partea trista este ca procesul asta este in plina desfasurare.

 

Shalom.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe Dumnezeul biblic, nu cred ca l-a egalat pana acum cineva... nici in numarul de crime si nici in popularitate :flowers: Sa nu spuneti ca nu este un personaj istoric, se vorbeste despre el de mai bine de 3000 de ani!

 

Exact la asta ma gandeam si eu :think: Cine a ucis mai mult si cine a indemnat la crima mai mult ca Dumnezeu?:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×