Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu, m-a surprins exprimarea. Bine că n-a zis fragedă pruncie.

 

era mai bine poate din frageda adolescenta ? Deh, minorele asta :doh: stim noi ce stim, porcii de noi :airkiss:

 

Dar tu?

 

Tell the truth.

 

Dar tu ?

 

Tell the truth . Nothing but the truth. The whole truth.

 

Iti doresti sa devi mama?

av

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum am mai mentionat pe aici,ma masturbez din frageda copilarie. Singura sau sub ochii partenerului,citeodata si in timpul actului sexual...depinde de chef.La inceput cu mina,pe urma am descoperit o mare pasiune pentru vibratoarele pentru clitoris,ce vibreaza puternic.Cu timpul am ajuns sa imi cunosc foarte bine reactiile, descoperind si ejacularea feminina si modul in care pot sa o obtin,orgasmele legate de aceasta fiind extraordinar de puternice,lucru ,pe care il constata (vazind si simtind reactia) si partenerii mei. Poate ca acest lucru ii complexeaza intr-o anumita masura, orgasmele cu ei sunt puternice,dar nici pe departe nu au aceasta intensitate greu de descris,e ceva paradisiac,iubesc senzatia la nebunie. Poate ca munca de echipa ar putea da rezultate asemanatoare,dar sincer cred ca nici o turma de barbati nu va reusi sa ma faca sa 'vibrez"asa pe culmile "gloriei"...dar unde-s doi puterea creste,se uita sotul cum o face celalat,pe urma se uita celalat cum o face sotul...poate asa unul dupa altul impreuna reusesc sa "bata" vibratorul...

 

nu ma deranjeaza ca partenerii mei nu "bat" vibratorul in intensitatea orgasmului, eu sunt fericita si multumita cu prestatia lor, cu intensitatea orgasmului cu ei (cind am nevoie de mai intens imi iau vibratorul!!!),un vibrator nu poate inlocui un om (atingere,iubire si asa mai departe),dar cred ca pe unii barbati ii zgiriie la orgoliu sa vada ce intensitate si reactie poate cauza o bucata asa de mica... ejacularea feminina este rara si innebuneste (cel putin este experienta mea) toti barbatii, dar dupa, unii isi bat capul cum de ei nu pot cauza o asa reactie...

poti sa te masturbezi de cind te-ai nascut :airkiss: .... ca daca nu intelegi mecanismul " ejacularii feminine" cum ii inveti pe altii? ( sotul in special)..... sa fim seriosi.... tie ti-a intrat in cap ca " vibratorul" face si ai ramas la ideea asta.... ei bine cind o sa te " analizezi" mai bine si " intelegi" mai bine " anatomia" vei vedea ca nu " miscarile extreme"ale vibratorului fac " treaba" ci " zona" G atinsa ( acolo se produc " modificari" de aparitie a ejacularii feminine) asa ca nu l-ai invatat bine pe sotul tau :doh: ... .... si multe femei confunda senzatia asta cu " senzatia" de urinare" si atunci se opresc.... si merg la " baie" ..... :doh: deci mai " studiaza-te" ca nu ti-ai facut bine lectiile...... :)

multa iubire

ps.... cind vei studia bine vei intelege ca " vibratorul" il poti arunca.... si treci la " realitate" cu sotul...... :frusty:

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentu gheorghe ..poti sa crezi ceea ce doresti...nu e mare brinza in ziua de azi sa ai sot sau vibrator..eu le am pe amindoua...daca nu crezi..ghinion ,pisica treispe!!asa se spune pe la noi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...............................

 

ma, ne lasi cu textele astea de reviste de 2 lei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×