Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

S-a vazut de l-a luat de barbat, nu crezi?!

Dar presupun ca atunci cand l-a luat nu ii cunostea "dedesubturile" sexuale... Parerea mea.. problema este ce faci cand vezi ca dupa casatorie dai nas in nas cu un barbat necunoscut, altul decat cel cu care te-ai maritat..Este valabil si viceversa, le femei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu chiar te vezi traind pana la adanci batraneti cu omul asta?

 

S-a vazut de l-a luat de barbat, nu crezi?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am crescut intr-o metropola europeana si atit eu cit si sotul suntem openminded.Nu cred ca ar afecta iubirea dintre noi sau ca ar fi dovada, ca sotul ma iubeste mai putin sau chestii de genul acesta. Pentru clarificare, se pune problema doar de one night stand ,daca imi place incercam din nou cu alt barbat,dar in nici un caz o relatie in trei,pe care sotul definitiv nu ar accepta-o.Ar fi sex si nimic mai mult.Pentru mine nu este solutie sa il trimit la alta femeie (cum mi s-a propus),din contra am dorit dintotdeauna sa isi implineasca fanteziile sexuale cu mine si nu in spatele meu. Oricum realitatea poate fi alta.In fantezie este super excitant si in realitate poate fi groaznic. In experientele lui anterioare au fost prietene si nu sotia,asa ca si asta este o mare diferenta.S-ar putea sa nu fie o experienta asa placuta pentru el,cum isi imagineaza.Eu sunt de parere ca sexul in trei este o experineta foarte faina,daca nu sunt sentimente in joc.Just for fun.De aceea nu prea vreau si de asemenea pentru ca exista posibilitatea ca eu sa dau de gust. Si atunci cam greu sa mai revin la initial.

Adio monogamie,mai ales ca ma plictisesc repede si imi place noul, schimbarile de decor in general."Da-i nas la Ivan,ca se suie pe divan!"este o vorba in batrini.

 

Cu prestatia sotului in pat sunt deocamdata foarte multumita,este foarte experimentat si bun,nu am motive sa ma pling si cauta permanent sa aduca idei noi in joc ,fiind o fire nebunatica la fel ca mine.Chiar si dupa descoperirea acestor "dedesubturi" ma vad imbatrinind cu el. Nu stiu ce va urma referitor la aceste experiene,dar eu cu siguranta nu sunt indiferenta la un latin fierbinte ca antonio banderas...ma topesc ca ciocolata...si sa nu vreau"ochii vad,inima cere"..mai ales daca mi se ofera neconditionat,doar nu sunt din piatra...sincer nu cred ca mai stau si ma intreb, sa o fac sau sa nu o fac???

 

In ceea ce priveste faptul ca nu mi-a spus de acest lucru inainte,nu ma prea afecteaza profund,ca nici eu nu sunt usa de biserica. Consider ca anumite secrete trebuie pastrate,nu se spun. Au fost timpuri in anul studentiei,cind faceam o serie de lucruri nebunesti,dar nu am dorinta a mai repeta ceva (Plus sotul nu este candidatul ideal pentru aceste experiente).Le-am trait,a fost crazy,le-am ingropat si deocamdata nu am tendinta sa le traiesc din nou,poate peste vreo zece ani,cine stie sau 20.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am crescut intr-o metropola europeana si atit eu cit si sotul suntem openminded.Nu cred ca ar afecta iubirea dintre noi sau ca ar fi dovada, ca sotul ma iubeste mai putin sau chestii de genul acesta. Pentru clarificare, se pune problema doar de one night stand ,daca imi place incercam din nou cu alt barbat,dar in nici un caz o relatie in trei,pe care sotul definitiv nu ar accepta-o.Ar fi sex si nimic mai mult.Pentru mine nu este solutie sa il trimit la alta femeie (cum mi s-a propus),din contra am dorit dintotdeauna sa isi implineasca fanteziile sexuale cu mine si nu in spatele meu. Oricum realitatea poate fi alta.In fantezie este super excitant si in realitate poate fi groaznic. In experientele lui anterioare au fost prietene si nu sotia,asa ca si asta este o mare diferenta.S-ar putea sa nu fie o experienta asa placuta pentru el,cum isi imagineaza.Eu sunt de parere ca sexul in trei este o experineta foarte faina,daca nu sunt sentimente in joc.Just for fun.De aceea nu prea vreau si de asemenea pentru ca exista posibilitatea ca eu sa dau de gust. Si atunci cam greu sa mai revin la initial.

Adio monogamie,mai ales ca ma plictisesc repede si imi place noul, schimbarile de decor in general."Da-i nas la Ivan,ca se suie pe divan!"este o vorba in batrini.

 

Cu prestatia sotului in pat sunt deocamdata foarte multumita,este foarte experimentat si bun,nu am motive sa ma pling si cauta permanent sa aduca idei noi in joc ,fiind o fire nebunatica la fel ca mine.Chiar si dupa descoperirea acestor "dedesubturi" ma vad imbatrinind cu el. Nu stiu ce va urma referitor la aceste experiene,dar eu cu siguranta nu sunt indiferenta la un latin fierbinte ca antonio banderas...ma topesc ca ciocolata...si sa nu vreau"ochii vad,inima cere"..mai ales daca mi se ofera neconditionat,doar nu sunt din piatra...sincer nu cred ca mai stau si ma intreb, sa o fac sau sa nu o fac???

 

In ceea ce priveste faptul ca nu mi-a spus de acest lucru inainte,nu ma prea afecteaza profund,ca nici eu nu sunt usa de biserica. Consider ca anumite secrete trebuie pastrate,nu se spun. Au fost timpuri in anul studentiei,cind faceam o serie de lucruri nebunesti,dar nu am dorinta a mai repeta ceva (Plus sotul nu este candidatul ideal pentru aceste experiente).Le-am trait,a fost crazy,le-am ingropat si deocamdata nu am tendinta sa le traiesc din nou,poate peste vreo zece ani,cine stie sau 20.

are cucu mic 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mare e gradina Domnului ...mai are si poarta larg deschisa... prefer sa raman la stadiu actual de prostie :doh: :) :frusty: :doh: :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot vad ca iti arde buza si tie ( Ca nu pari sa ai mari probleme in a o face) da-i drumul si vezi dupa ce se intampla..Mi s eare mai mult o fantezie comuna decat una doar a sotului tau...

PS: Sa ne comunici daca nu ai cu cine, s aiti trimitem poze si sa alegi...

PS2: Voi 2 ( tu cu sotul tau) chiar va potriviti...Aveti aceleasi probleme!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultima vreme sotul m-a surprins cu fanteziile lui si anume, ca i-ar face placere sa vada cum ma "fericeste"alt barbat. Ca sa aflu dupa un timp ca nu sunt de fapt fantezii,ci chiar a trait asemenea situatii cu fostele prietene,insistind sa imi organizeze si mie o partida sau chiar mai multe dupa dorintele mele. Nu am avut inca asa un partener si m-a mirat foarte mult aceasta dezvaluire,ca habar nu am cum sa reactionez. Mi-am pus o serie de intrebari, oare ii fileaza vre-o lampa,are ceva complexe??...dar sunt foarte multumita,e bine dotat,nici nu am nevoie de asa ceva...L-am intrebat,daca dupa aceea vrea si el acelasi lucru,defintiv nu,el nu e interesat (nu il excita fanteziie cu sex in trei sau cu alta femeie, dar cea cu mine si cu altul il excita la maxim)doreste doar ca eu sa nu maninc aceeasi supa. Infidelitatea e motiv de divort,dar in prezenta si cu acordul lui,este alta situatie.

M-am dus la prietenele mele pentru sfaturi.Mi-au spus sa sar intr-un picior :frusty: ,ca a dat norocul peste mine:bou ca acesta unde mai gasesti,am o viata de cinci stele si pe de-asupra imi si aduce barbati pe tava sau care ii aleg eu (am o coada foarte mare de admiratori,dar nu ma tentasera pina acuma....dar de cind mi-a bagat idei din astea in cap,ma bate gindul...). Asa ca m-au sfatuit sa dau rapid comanda,ce mai astept,ca nu moare lumea. Nu moare,dar sta in cap.Voi ce ati face??

da are complexe.... :airkiss: sub " masca" de libertate pe care ti-o da prin " fantezii" de fapt se " testeaza" pe el..... :doh: nesiguranta la el lasa loc la " fa-o " cu altul ca " nu am nimic impotriva" :doh: ...... pina cind cu " celalalt" va fi mai bine..... de acolo vei vedea " o alta fata" a lui...... deci " joaca de-a fantezia" la el este " dorinta mascata" de a iti arata ca " e cel mai bun" ( inclusiv pat)...... deci ...... :)

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am mai mentionat pe aici,ma masturbez din frageda copilarie. Singura sau sub ochii partenerului,citeodata si in timpul actului sexual...depinde de chef.La inceput cu mina,pe urma am descoperit o mare pasiune pentru vibratoarele pentru clitoris,ce vibreaza puternic.Cu timpul am ajuns sa imi cunosc foarte bine reactiile, descoperind si ejacularea feminina si modul in care pot sa o obtin,orgasmele legate de aceasta fiind extraordinar de puternice,lucru ,pe care il constata (vazind si simtind reactia) si partenerii mei. Poate ca acest lucru ii complexeaza intr-o anumita masura, orgasmele cu ei sunt puternice,dar nici pe departe nu au aceasta intensitate greu de descris,e ceva paradisiac,iubesc senzatia la nebunie. Poate ca munca de echipa ar putea da rezultate asemanatoare,dar sincer cred ca nici o turma de barbati nu va reusi sa ma faca sa 'vibrez"asa pe culmile "gloriei"...dar unde-s doi puterea creste,se uita sotul cum o face celalat,pe urma se uita celalat cum o face sotul...poate asa unul dupa altul impreuna reusesc sa "bata" vibratorul...

 

nu ma deranjeaza ca partenerii mei nu "bat" vibratorul in intensitatea orgasmului, eu sunt fericita si multumita cu prestatia lor, cu intensitatea orgasmului cu ei (cind am nevoie de mai intens imi iau vibratorul!!!),un vibrator nu poate inlocui un om (atingere,iubire si asa mai departe),dar cred ca pe unii barbati ii zgiriie la orgoliu sa vada ce intensitate si reactie poate cauza o bucata asa de mica... ejacularea feminina este rara si innebuneste (cel putin este experienta mea) toti barbatii, dar dupa, unii isi bat capul cum de ei nu pot cauza o asa reactie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca toata povestea cu sotul e o fantezie.

Ma intreb daca ai sot sau ai doar vibrator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×