Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

partea mea de naiva si romantica ar zice ca te testeaza :P un barbat care nu e gelos ca o faci cu altu nu da doi bani :) tot parerea mea de copil tampit : ii fileaza o lampa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ultima vreme sotul m-a surprins cu fanteziile lui si anume, ca i-ar face placere sa vada cum ma "fericeste"alt barbat. Ca sa aflu dupa un timp ca nu sunt de fapt fantezii,ci chiar a trait asemenea situatii cu fostele prietene,insistind sa imi organizeze si mie o partida sau chiar mai multe dupa dorintele mele. Nu am avut inca asa un partener si m-a mirat foarte mult aceasta dezvaluire,ca habar nu am cum sa reactionez. Mi-am pus o serie de intrebari, oare ii fileaza vre-o lampa,are ceva complexe??...dar sunt foarte multumita,e bine dotat,nici nu am nevoie de asa ceva...L-am intrebat,daca dupa aceea vrea si el acelasi lucru,defintiv nu,el nu e interesat (nu il excita fanteziie cu sex in trei sau cu alta femeie, dar cea cu mine si cu altul il excita la maxim)doreste doar ca eu sa nu maninc aceeasi supa. Infidelitatea e motiv de divort,dar in prezenta si cu acordul lui,este alta situatie.

M-am dus la prietenele mele pentru sfaturi.Mi-au spus sa sar intr-un picior :P ,ca a dat norocul peste mine:bou ca acesta unde mai gasesti,am o viata de cinci stele si pe de-asupra imi si aduce barbati pe tava sau care ii aleg eu (am o coada foarte mare de admiratori,dar nu ma tentasera pina acuma....dar de cind mi-a bagat idei din astea in cap,ma bate gindul...). Asa ca m-au sfatuit sa dau rapid comanda,ce mai astept,ca nu moare lumea. Nu moare,dar sta in cap.Voi ce ati face??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E si asta o forma da SWING. Exista in sectiunea "Dragoste", cred, ceva teme de acest gen. Eu personal nu agreez DELOC acest gen da manifestare a "dragostei", de "cimentare" a relatiilor.

Si daca "te incearca" si daca e pe bune, eu consider ca-i fileaza o lampa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda...vezi sa nu te trezesti cu un ochi vanat. pici testu'..ai grija

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sex auzi nevoie de sex? Cand doi se iubesc nu mai e sex.. auzi la el simple mind .......... cand casatoria e doar un contract de placere merge ce ai zis tu :P open minded e sa experimentezi tot dar fara sa incalci principiile iubirii . sa nu aud ca sotul o lasa cu altii ca nu el e egoist :) mama cate viziuni marete pe aici super tare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ultima vreme sotul m-a surprins cu fanteziile lui si anume, ca i-ar face placere sa vada cum ma "fericeste"alt barbat. Ca sa aflu dupa un timp ca nu sunt de fapt fantezii,ci chiar a trait asemenea situatii cu fostele prietene,insistind sa imi organizeze si mie o partida sau chiar mai multe dupa dorintele mele. Nu am avut inca asa un partener si m-a mirat foarte mult aceasta dezvaluire,ca habar nu am cum sa reactionez. Mi-am pus o serie de intrebari, oare ii fileaza vre-o lampa,are ceva complexe??...dar sunt foarte multumita,e bine dotat,nici nu am nevoie de asa ceva...L-am intrebat,daca dupa aceea vrea si el acelasi lucru,defintiv nu,el nu e interesat (nu il excita fanteziie cu sex in trei sau cu alta femeie, dar cea cu mine si cu altul il excita la maxim)doreste doar ca eu sa nu maninc aceeasi supa. Infidelitatea e motiv de divort,dar in prezenta si cu acordul lui,este alta situatie.

M-am dus la prietenele mele pentru sfaturi.Mi-au spus sa sar intr-un picior :P ,ca a dat norocul peste mine:bou ca acesta unde mai gasesti,am o viata de cinci stele si pe de-asupra imi si aduce barbati pe tava sau care ii aleg eu (am o coada foarte mare de admiratori,dar nu ma tentasera pina acuma....dar de cind mi-a bagat idei din astea in cap,ma bate gindul...). Asa ca m-au sfatuit sa dau rapid comanda,ce mai astept,ca nu moare lumea. Nu moare,dar sta in cap.Voi ce ati face??

LOVE and LUST, they both have 4 letters but they're entirely different words.

 

Sa inteleg ca tu esti fortata sa ai relatii sexuale cu alti barbati impotriva vointei tale.

As intelege total eronat, sunt convins.

 

Nu cred in monogamie si in dorinta si necesitatea unui singur partener pentru X ani.

In ce priveste doamnele care il numesc <bou> pe sotul tau, sunt niste simple minded.

Sexul este in creier, iar fanteziile sotului tau sunt dovada.

Sexul este o necesitate si faptul ca doi parteneri isi gasesc diverse metode de a isi condimenta rutina, nu cred ca e atat de blamabil.

 

Ma intreb ce e mai blamabil, faptul ca voi o faceti intr-un <cadru organizat> sau ce ar face prietenele tale, inseland increderea sotilor lor?

E drept ca si inselatul asta are parti excitante, faptul ca faci ceva pe ascuns, etc.

 

Anyway, <boala> nu se numeste swing, se numeste cuckold.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mare e gradina nebunilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma testeaza, e pe bune...poate o avea vre-o inclinatie..cum naiba se numeste :P opusul de la dominant,devot,submisiv....cam asa ceva,citisem eu pe undeva.Sunt foarte multi barbati,mai ales in functii mari de conducere (la lucru dominanti,acasa sub talpa sotiei,careia ii dau orice libertate,chiar si aceea de a avea amanti si a fi stapina absoluta),ce au astfel de inclinatii.Imi iau eu cizme de lac si ii trag un test,fire dominanta oricum sunt.

Il pun sa curete bucataria cu periuta de dinti si stau cu biciul dupa el :P.

 

nu ma testeaza, e pe bune...poate o avea vre-o inclinatie..cum naiba se numeste :o: opusul de la dominant,devot,submisiv....cam asa ceva,citisem eu pe undeva.Sunt foarte multi barbati,mai ales in functii mari de conducere (la lucru dominanti,acasa sub talpa sotiei,careia ii dau orice libertate,chiar si aceea de a avea amanti si a fi stapina absoluta),ce au astfel de inclinatii.Imi iau eu cizme de lac si ii trag un test,fire dominanta oricum sunt.

Il pun sa curete bucataria cu periuta de dinti si stau cu biciul dupa el :).

tu ai impresia ca-l bagi in erectie daca-l pui sa frece podele? da-i cu pliciu peste buci si urla la el sa te muste nervos de cur..si gata. lasa naiba podelele pt a 2-a zi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma testeaza, e pe bune...poate o avea vre-o inclinatie..cum naiba se numeste :P opusul de la dominant,devot,submisiv....cam asa ceva,citisem eu pe undeva.Sunt foarte multi barbati,mai ales in functii mari de conducere (la lucru dominanti,acasa sub talpa sotiei,careia ii dau orice libertate,chiar si aceea de a avea amanti si a fi stapina absoluta),ce au astfel de inclinatii.Imi iau eu cizme de lac si ii trag un test,fire dominanta oricum sunt.

Il pun sa curete bucataria cu periuta de dinti si stau cu biciul dupa el :P.

 

nu ma testeaza, e pe bune...poate o avea vre-o inclinatie..cum naiba se numeste :o: opusul de la dominant,devot,submisiv....cam asa ceva,citisem eu pe undeva.Sunt foarte multi barbati,mai ales in functii mari de conducere (la lucru dominanti,acasa sub talpa sotiei,careia ii dau orice libertate,chiar si aceea de a avea amanti si a fi stapina absoluta),ce au astfel de inclinatii.Imi iau eu cizme de lac si ii trag un test,fire dominanta oricum sunt.

Il pun sa curete bucataria cu periuta de dinti si stau cu biciul dupa el :).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ontroversery...

 

LOVE and LUST, they both have 4 letters but they're entirely different words...exact acelasi lucru il aud de la sotul...

 

"ma forteaza"in celalalt sens....atita ma cicaleste la cap si atita ma biziie si chiar si in timpul actului imi poveste:cum ar fi sa o faci cu unul...bla bla bla toate detaliile....recunoaste ca ti-ar place...promite ca incerci..si asa mai departe...

 

...pe mine ma umfla risul si chiar ma intrebam la inceput, daca ii fileaza o lampa sau e fantezie...mi se parea comic,auzi sa mi-l si aleg...sau sa il dau la comanda: brunet (ca Antonio Banderas),185 cm si asa mai departe...dar am iesit in oras si la un local select la insistentele lui am ales un tip total necunoscut de la alta masa (din gluma credeam eu)...si s-a dus la el la masa,i-a facut propunerea verde in fata si probabil ca arat destul de bine (cred eu cu falsa modestie),acesta a acceptat si eu m-am trezit cu amindoi la masa noastra, pregatiti de noua experienta...si unuia din partenerii lui de afaceri,care imi placea mie in mod deosebit si acestuia i-a facut direct propunerea si se pare ca barbatii nu au nici o problema de a intra pe fir....asa ca a trecut de la vorbe la fapte..eu raminind tot pe loc!...

 

boala asta cuckold cu ce se trateaza? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×