Sari la conținut
Forum Roportal
bettyk

Va place street dance-ul? Ati vrea sa invatati sa dansati asa? Ati vrea sa formam o trupa de dans?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:cheer: deci mie una imi place foarte mult street dansul pentru ca mi se pare cel mia expresiv stil de dans,cel in care te poti exprima cum vrei,sa arati ce simti.... ;) Street Dance-ul este una din formele contemporane de arta si contine o paleta larga de dansuri, care a evoluat initial in afara studiourilor de dans. Dintre stilurile de street-dance ce se bucura de succes amintim break dance, hip-hop, popping, locking, krumping, street style, new style!!!deci chiar mi-as dori foarte mult sa fiti interesati..si daca chiar va doriti sa dansati..lasatimi mesaje aici...si putem sa infiintam o trupa de dans...exersam facem nijte coregrafii...pe cele mia tari melodii posibile..baieti avem nevoie si de voi pentru nijte miscari super de break dance si nu numia..si daca aveti vointa...putem sa facem asta...facem fluturasi,impartim in marile firme..si gasim sponsori...pentru ca putem daca vrem...Ce alta activitate iti mai ofera atatea avantaje ? Slabesti, te mentii in forma, iti faci noi prieteni, capeti mai multa incredere in tine si garantat scapi de stres. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa pui un strop de pasiune si sa acorzi putin din timpul tau....chiar as dori asta dintotdeauna miam dorit asta...am gasit pe net nijte scoli de street dance in bucuresti dar deocamdata numi permite timpul k sa pot face si asta...deci astept parerile voastre si propuneri!!!!!!!!!!!1 :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :P :) :P :o: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P deci mie una imi place foarte mult street dansul pentru ca mi se pare cel mia expresiv stil de dans,cel in care te poti exprima cum vrei,sa arati ce simti.... :P Street Dance-ul este una din formele contemporane de arta si contine o paleta larga de dansuri, care a evoluat initial in afara studiourilor de dans. Dintre stilurile de street-dance ce se bucura de succes amintim break dance, hip-hop, popping, locking, krumping, street style, new style!!!deci chiar mi-as dori foarte mult sa fiti interesati..si daca chiar va doriti sa dansati..lasatimi mesaje aici...si putem sa infiintam o trupa de dans...exersam facem nijte coregrafii...pe cele mia tari melodii posibile..baieti avem nevoie si de voi pentru nijte miscari super de break dance si nu numia..si daca aveti vointa...putem sa facem asta...facem fluturasi,impartim in marile firme..si gasim sponsori...pentru ca putem daca vrem...Ce alta activitate iti mai ofera atatea avantaje ? Slabesti, te mentii in forma, iti faci noi prieteni, capeti mai multa incredere in tine si garantat scapi de stres. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa pui un strop de pasiune si sa acorzi putin din timpul tau....chiar as dori asta dintotdeauna miam dorit asta...am gasit pe net nijte scoli de street dance in bucuresti dar deocamdata numi permite timpul k sa pot face si asta...deci astept parerile voastre si propuneri!!!!!!!!!!!1 :P :soc: :yes: :no::pardon: :rot: :- :- :D

 

si mie imi place dansul si mi-as dori sa infiintez o trupa de dans...ceva in genul pussycatdolls :P tu de unde esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:clapping: In primul rand numele meu e lucian sunt din Bucuresti si am 24 ani.Am tot urmariit ce se scrie despre a infiintza o trupa de streetdance 8) lucru cu care ma tot chinui de vreo 2 ani motivul??? oamenii renuntza prea repede de multe ori din stadiul de proiect

pentru ca nu isi doresc asta cu adevarat cred eu uite io imi voi lasa nr de tel care este 0762131191 si emailul meu buster190884@yahoo.com astept doritori

care au ce sa demostreze :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie imi place dansul si mi-as dori sa infiintez o trupa de dans...ceva in genul pussycatdolls :yes: tu de unde esti?

 

 

 

super tare ideea :lol:

tu ce varsta ai? ma interseaza ideea ta deci ma bag dak e sa faceti ceva cu street dance ul vb pe I d ul fulgi_de_ciocolata@yahoo.com :( pooop

ma bag daca se face o echipa de street dance


Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine e interesat de street dance din brasov sa ma anunte,sa lase un mesaj aici sau sa imi trimita un pm. Se fac cursuri de street la MYplace .

 

 

Sper sa nu fie considerat spam sau asa ceva..da am vazut ca au pus si alti anunturi de genu asta si pan acu nu m-a dus capul ...si cat m-am chinuit eu sa strang elevi :lol: poate aici o sa am mai mult noroc :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine e interesat de street dance din brasov sa ma anunte,sa lase un mesaj aici sau sa imi trimita un pm. Se fac cursuri de street la MYplace .

 

 

Sper sa nu fie considerat spam sau asa ceva..da am vazut ca au pus si alti anunturi de genu asta si pan acu nu m-a dus capul ...si cat m-am chinuit eu sa strang elevi :imao: poate aici o sa am mai mult noroc 8)

 

hey ma faceti cursuri de streetdance?? a trecut ceva timp da na... astept raspuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunaa!

Eu sunt din BV si as fi chiar interesata de acest tip de dans. Iubesc sa dansez mai ales cand vine vorba despre street-dance! wish.of_love@yahoo.com e-mailu meu! Poate iese ceva! ;:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine e interesat de street dance din brasov sa ma anunte,sa lase un mesaj aici sau sa imi trimita un pm. Se fac cursuri de street la MYplace .

 

 

Sper sa nu fie considerat spam sau asa ceva..da am vazut ca au pus si alti anunturi de genu asta si pan acu nu m-a dus capul ...si cat m-am chinuit eu sa strang elevi :lol2: poate aici o sa am mai mult noroc :roll:

 

 

eu suunt interesataa ;:cry:!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×