Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Parerea mea....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exact de parerea lui Jet Black sunt si eu :jester: , ti-am mai spus... daca ies noaptea si ma duc la carciuma nu am sa gasesc un fat frumos acolo... ci un betiv.

 

Daca vrei sa gaseti o fata deosebita nu o mai cauta prin discoteci, baruri, net-cafeuri si etc...

Habar nu am unde sunt ele... eu stiu la 26 de ani munceam de-mi sareau capacele si eram ori la munca ori acasa dormind :suicide: timp de iesit nu prea mai aveam...

 

Nu stiu ce sa-ti spun, tu vad ca esti un romantic neinteles, tu vrei fata aceea pura, de vis... cu rabdare ai s-o gasesti...

 

Tu ai mare dreptate in ce spui... sunt sigura ca o pustoaica de 17 ani are mai multa experienta ca mine :angry: dar ti-am mai zis aici vina e combinata: televiziunea imbecilizeaza populatia cu programe de "divertisment" cat mai idioate posibil, iar mass- media in general ataca retina cu tot felul de produse, reclame, trenduri care reusesc sa omoare si ultimul neuron ramas... asta e societatea de consum si asta e o parte a tineretului pe care il produce...

Editat de Anca878

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Anca,am 26 de ani si am terminat facultatea de electronica.....

nu se vede.

 

Apropo',cam pe unde se gasesc fetele "adevarate"?

pe fetele adevarate (fara ghilimele) le gasesti la servici la ora asta.

 

Baieti de treaba iti pot gasi f. usor,poate chiar la orice colt de strada,crede-ma pe cuvant...

:suicide: da' ce-s baietii astia buni? buruieni? e plina Romania de barbati adevarati si noi inca n-am aflat? eu vad pe la colturi de strada "baieti de baieti" care mesteca seminte, beau si agreseaza trecatorii - la astia te referi?

 

sincer sa fiu,eu nu m-as casatori cu o fata care a facut sex oral ...

ori ai ceva impotriva sexului oral, ori crezi ca poti fi stapan pe trecutul unei persoane, ori esti virgin si vrei o virgina (altfel nu ar fi corect ca tu sa fii cu experienta dar sa ceri nevinovare totala - s-ar numi ipocrizie).

despre care dintre variante discutam?

 

eu am deschis cele doua topicuri,in speranta ca tinerele fete/femei vor intra aici si vor citi...

si au intrat, au citit si te-au luat la puricat pentru ca prezinti un punct de vedere gresit. sau iti doreai sa fii un fel de deschizator de ochi pentru cele despre care scrii? pai atunci spune-mi si mie, daca vezi un prost si te duci si-i spui "baaaa, prostule, vezi ca esti prost!" ... ce obtii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiti atente cat de aiurea sunteti voi femeile; spuneti asa; "misoginii' sunt egali cu 0,sunt prosti,sunt insensibili,nu sunt barbati etc,in schimb,va bucurati f. tare atunci cand primiti complimente din partea barbatilor libidinosiCei care va fac complimente va fac cu un scop precis,nu asa aiurea.Astia care profita de voi,care isi fac rost de distractii dupa urma voastra,nu sunt "misogini",sunt pupincuristi.Ce va reproseaza un "misogin"? va reproseaza lipsa de moralitate,va reproseaza superficialitatea,egoismul etc.Asadar,atunci cand cautati romantism...luati din parti romantism.....ca cei care sunt cu adevarat romantici,sinceri,prietenosi,rationali etc,ai gasiti in lumea "misoginilor".Pai un tip care apreciaza sexul oral,sa zicem,cum ar putea el sa condamne asa ceva?,dimpotriva.....dar baietii/barbatii care mai au un pic de bun simt,normal ca nu vor fi de acord cu astfel de practici....asadar,mai ganditiva.

 

 

Asa,si? :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1982... ai dreptate in ceea ce spui, vorbind strict din punctul de vedere al strazii. Uite, sunt de o varsta cu tine si in cluburi ies cam o data pe luna, asta daca am timp. Ce fac tot timpul? Scoala si servici. Ceea ce vrem toti este sa te facem sa pricepi ca fetele de care vorbesti nu le gasesti pe strada, in discoteci sau in baruri.

 

sau eu nu intru in categoria "fete adevarate" pt ca am practicat sexul oral?! :suicide:

tre sa bag divortul, oare? :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau eu nu intru in categoria "fete adevarate" pt ca am practicat sexul oral?! :jester:

 

:suicide:

realy, realy ?

:angry:

 

tre sa bag divortul, oare? :roll:

 

acuma spui ? din aceleasi MOTIVE ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:suicide:

realy, realy ?

:angry:

 

 

 

acuma spui ? din aceleasi MOTIVE ?

motivele nu-s ale mele, sunt ale nevestei mele :roll:

 

:jester: oare tot ale mele sunt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1982... ai dreptate in ceea ce spui, vorbind strict din punctul de vedere al strazii. Uite, sunt de o varsta cu tine si in cluburi ies cam o data pe luna, asta daca am timp. Ce fac tot timpul? Scoala si servici. Ceea ce vrem toti este sa te facem sa pricepi ca fetele de care vorbesti nu le gasesti pe strada, in discoteci sau in baruri.

 

sau eu nu intru in categoria "fete adevarate" pt ca am practicat sexul oral?! :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:suicide: Cum adica ai practicat ?!!

 

Acum nu mai practici ???

 

hai ma... era in context... ca uite ce zice dar baietii/barbatii care mai au un pic de bun simt,normal ca nu vor fi de acord cu astfel de practici....

deci nu mai am nici o sansa la 1982... :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
motivele nu-s ale mele, sunt ale nevestei mele :jester:

 

:suicide: oare tot ale mele sunt?

 

pai cu cine am practicat? nu cu tine? :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×