Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Parerea mea....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buaaaaiii! Am tocit matura cu offtopicul vostru ! :)

scuze de off..din nou da..:P :o: :P :cheer: nu ma mai pot opri din ras

:P pentru tine bydy.cu scuzele de rigoare ptr matura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ti-ai dat seama ca exista cineva mai bun ca tine.

Cand intervine teama ca te-ai "procopsit" pe viata cu tembelul... o dai draku de moralitate si iti vezi de drum .

Ai dreptate Jijele ! :P

 

 

 

:)

 

 

Imi cumparati voi aspirator! :P

 

 

:cheer:

 

Eu propun sa te faci gay .

Femeile`s capricioase , mofturoase , nu au moralitate si mai vor si bani. :P

:o:

Bine zis!Si cu asta ai rezolvat problema cu femeile!tu nu le deranjezi si nici ele pe tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buaaaaiii! Am tocit matura cu offtopicul vostru ! :)

 

 

Scuza-ne, dar ne-a luat si pe noi putin valul. Mai ales ca ne aflam pe sectiunea intitulata "Dragoste"... :P

 

Femeile`s capricioase , mofturoase , nu au moralitate si mai vor si bani. :P

 

 

Doar femeile, zici tu? Eu de cand caut o femeie fotomodel, care sa ma intretina... :o:

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la padure sa va duceti

 

 

 

de ce?

acolo gasesti tu ca e potrivit pentru cei care posteaza impotriva ta?asta e dreptul la opinie :) ,asa cum ai si tu acest drept sa te exprimi liber.si inca ceva:data viitoare cauta femei in alt loc,nu la internet cafe :P .ai incercat la teatru?mai diversifica si tu,apoi poti sa mai revii cu un subiect :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la padure sa va duceti

 

Si tu la culcare, ca maine incepe o noua saptamana de scoala si ai de la ora 8 "Cunoasterea mediului inconjurator" cu d-na invatatoare... :P

 

Alt topic de batut campii, ca si primul... daca aveai 60 de ani si erai "patzit" din nu stiu cate casnicii/relatii mai ziceam, dar asa, cam multe prejudecati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt prejudecati,este adevarul gol golut,numai ca voi dati dovada de subiectivism sau va limitati la cercul vostru de prietene(trecute de 30 de ani).Eu expun lucrurile asa cum sunt

 

tu esti cel care se limiteaza la cercul de cunostinte.din cate am vazut aici,numai tu cauti sa generalizezi ceva.nimeni nu a spus ca nu exista si femei asa cum le-ai descris tu,insa nu poti spune ca toate sunt la fel.stai numa si te gandeste cam cate persoane de gen feminin cunosti din localitatea ta(sunt sigur ca e mult sub 1%). :airkiss:

"daca BOB are o problema cu toata lumea,atunci problema este BOB"(sper sa te ajute) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt prejudecati,este adevarul gol golut,numai ca voi dati dovada de subiectivism sau va limitati la cercul vostru de prietene(trecute de 30 de ani).Eu expun lucrurile asa cum sunt

Hmm..femei trecute de 30 de ani....nici nu stii cat de senzationala poate fi o femeie de peste 30 de ani..De aici vad ca esti total pe langa subiect si ca inca femeile iti sunt un mare mister...

Si daca mergi pe drumul asta ori mori homosexual, ori virgin! Acum pe bune, esti virgin?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai scuza-ne ca nu facem referire la mucoasele de 13 ani din cercul tau de "femei"! :doh: "sa va zic ce fac femeile in club, sa va zic ce fac femeile in net-cafe"... :doh:

Ce fac? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×