Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Parerea mea....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

-Bai fratilor,eu am mai deschis un topic cu ceva timp in urma,despre femei,astazi voi deschide alt topic.....tot despre femei.In topicul precedent,fetele de-acolo nu au reusit sa fie destul de convingatoare,au cam pierdut.Acum le dau sansa sa-si ia revansa.....buuuuuuun....ia sa mai bag io un text de dulce.....

 

 

-Misoginii spun despre femei ca sunt proaste;NU ESTE ADEVARAT;femeile nu au treaba cu inteligenta sau cu prostia,poti spune despre o canapea ca e proasta sau inteligenta?normal ca nu,mai degraba poti spune despre canapeaua in cauza ca este frumoasa sau buna....Femeile...ehe....ma plimbam azi prin Bucuresti si la orice colt de strada,la orice intersectie, vedeam robotei,de ce robotei? Asa cum spuneam,la orice colt de strada intalneam robotei,pardon,fete;aceste fete se deplaseaza destul de incet,au privirea fixata drept inainte,nu privesc nici la stanga nici la dreapta,au spatele drept ca un batz,fundul iapoi si sanii inainte.....se plimba incet,aparent nu se duc nicaieri,se plimba si ele asa...doar ca sa fie admirate,s-au poate cine stie,o pica vr-un libidinos cu BMW in plasa....n-am de unde sa stiu ce-o fi in mintea acestor masinute dragute dar lipsite de logica.....Fetele astea......cand sunt tinerele sunt ipocrite creind aparente,ca sa atraga pe shmekerashii cu bani;shmekerasii isi bat joc de ele,le folosesc ca pe trofee sau ca pe accesorii,apoi le dau cu sutul.Mai tarziu,fetele noastre isi dau seama ca viata nu este atat de roz cum o vedeau ele si se gandesc sa-si intemeieze o familie;in acest scop isi cauta un barbat familist,barbat care altadata era considerat un looser,un fraierica geamantan.Cam asa fac fetele "bune, de bucuresti"( a se intelege o atitudine).Si cam asa ar face toate femeile..ce dreacu sa ma mai feresc,o spun pe fata; aproape orice femeie ar insela daca s-ar ivi ispita;si-ar parasi partenerul pe care credea ca-l iubeste din tot sufletul,fara remuscari.In general,femeile nu au sentimentul moralitatii;ele nu gandesc " e moral,nu e moral",ci gandesc "ce mi s-ar intampla daca?" Concluzia? la femei, sentimentul morala este inlocuit de sentimentul teama....C a sa nu fie prea lunga introducerea,nu voi mai scrie,dar pe parcurs am sa vin cu dezvaluiri uimitoare despre femei..si despre barbati,DACA AVETI NELAMURIRI, EU VA VOI RASPUNDE,PENTRU CA MA PRICEP.....acum aveti ocazia sa aflati adevarul adevarat despre fete si despre...baieti......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa si ?

trag concluzia ca daca esti frustrat si n-ai ce face acasa, vii pe ropo si mai deschizi un topic ... inutil ...

si ... la ce te pricepi matale ? ca la femei habar n-ai daca esti in stare sa spui cele de mai sus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Gandeste-te la canapeaua pe care o numesti mama...si dupa aia vino cu texte puerile.

Cand o sa intelegi si tu,ca "femeie" nu inseamna nu inseamna trei pustoaice care isi fataie fundul pe strada?

 

e clar....iar e luna plina!

 

Zau?ma duc sa ma culc ca ma influenteaza....

 

-Bai fratilor,eu am mai deschis un topic cu ceva timp in urma,despre femei,astazi voi deschide alt topic.....tot despre femei.In topicul precedent,fetele de-acolo nu au reusit sa fie destul de convingatoare,au cam pierdut.Acum le dau sansa sa-si ia revansa.....buuuuuuun....ia sa mai bag io un text de dulce.....

 

Stai bre ca mi-am adus aminte.Vorbesti despre topicul ala in care toata lumea sarea in capul tau.Ai iesit cam sifonat de acolo....

La ce sa ne luam revansa? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e clar....iar e luna plina!

daaa

e atat de plina incat ori femeia, ori canapeaua ... :D ce mai conteaza

:haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu analizezi ce trebuie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1982,chiar am nevoie de o canapea noua?

Ce zici?sponsorizezi ceva? :haha:

Dar sa nu imi vii cu o femeie in loc de canapea!

 

 

deci, femeia-canapea? :D

Editat de Insolit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiti atente cat de aiurea sunteti voi femeile; spuneti asa; "misoginii' sunt egali cu 0,sunt prosti,sunt insensibili,nu sunt barbati etc,in schimb,va bucurati f. tare atunci cand primiti complimente din partea barbatilor libidinosiCei care va fac complimente va fac cu un scop precis,nu asa aiurea.Astia care profita de voi,care isi fac rost de distractii dupa urma voastra,nu sunt "misogini",sunt pupincuristi.Ce va reproseaza un "misogin"? va reproseaza lipsa de moralitate,va reproseaza superficialitatea,egoismul etc.Asadar,atunci cand cautati romantism...luati din parti romantism.....ca cei care sunt cu adevarat romantici,sinceri,prietenosi,rationali etc,ai gasiti in lumea "misoginilor".Pai un tip care apreciaza sexul oral,sa zicem,cum ar putea el sa condamne asa ceva?,dimpotriva.....dar baietii/barbatii care mai au un pic de bun simt,normal ca nu vor fi de acord cu astfel de practici....asadar,mai ganditiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×