Sari la conținut
Forum Roportal
adutza21

rugaciune pentru cei ce cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dragii mei,

 

am gasit aceasta rugaciune acum ceva timp intr'un ziar local si pot sa va spun ca e de'a dreptul benefica!

trebuie spusa de 6 ori pe zi timp de noua zile si minunea pe care o cereti nu va intarzia sa apara!

 

eu am facut'o de cateva ori si mi s'a implinit dorintza!

totusi nu trebuie sa uitati sa publicati rugaciunea la randul vostru, dupa cele noua zile!

 

 

" Ca inima lui Isus,sa fie laudata, adorata si glorificata in toata lumea timp de secole si secole!Amin!

 

credeti si veti dobandi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit in Biblia Crestin-ortodoxa o rugaciune minunata numita si "Rugaciunea Domneasca" si aceasta trebuie sa fie singura rugaciune pe care trebuie sa o spunem.Dupa ce spui rugaciunea tu cere-i in cateva cuvinte lui DUMNEZEU ce vrei si cand ceri sa fie ca si cand ai si primit.

Cieste Biblia Crestin-ortodoxa,"Evanghelia dupa Matei",cap. 6 si "Evanghelia dupa Marcu",cap.11,versetele 24,25,26.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dragii mei,

 

am gasit aceasta rugaciune acum ceva timp intr'un ziar local si pot sa va spun ca e de'a dreptul benefica!

trebuie spusa de 6 ori pe zi timp de noua zile si minunea pe care o cereti nu va intarzia sa apara!

 

eu am facut'o de cateva ori si mi s'a implinit dorintza!

totusi nu trebuie sa uitati sa publicati rugaciunea la randul vostru, dupa cele noua zile!

 

 

" Ca inima lui Isus,sa fie laudata, adorata si glorificata in toata lumea timp de secole si secole!Amin!

 

credeti si veti dobandi!!!

super!!! sa fie laudata si adorata prin preoti calici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×