Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Ce este raul si care e cauza lui?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nimeni nu cred ca stie cu adevarat ce este binele si ce este raul(ma refer la omenire).

Sunt ca si cauza si efectul.Daca faci bine primesti rau:daca faci curatenie ,te murdaresti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..

Ce naiba mai e si asta ..asta e boot ceva ,,,,de intra asa....ce vrea sa insemne asta ..

2 puncte ??????doamne ce specimene ....

 

Nimeni nu cred ca stie cu adevarat ce este binele si ce este raul(ma refer la omenire).

 

Hmm...puteai sa reformulez mai frumos..noi vorbimd e oameni aici iti dai seama ///Pai eu stiu ca daca iti omor familia ta si pe tine apoi este un lucru rau sau ma contrazici ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce naiba mai e si asta ..asta e boot ceva ,,,,de intra asa....ce vrea sa insemne asta ..

2 puncte ??????doamne ce specimene ....

 

 

 

Hmm...puteai sa reformulez mai frumos..noi vorbimd e oameni aici iti dai seama ///Pai eu stiu ca daca iti omor familia ta si pe tine apoi este un lucru rau sau ma contrazici ?

Scuze daca am ofensat pe cineva,dar ''toti' facem parte din ''gloata omenirii'',cat suntem pe pamant.sper ca m-am exprimat corect si pe inteles.

Privit asa ii rau ca mi-ai luat dreptul la viata.Insa ii si bine.Tu imi preiei durerea mea si a familiei mele si eu ma duc in Rai,deci e si bine!

 

Deci ..tu ce zici?ii bine sau rau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca as face bine ....ti-as lua tie durerea si eu m-as simtii bine ..deci e un lucru bun ...dar gandeste-te sa faci asta cu 1 miliard ????ce zici

ai fi super bun ..de aia ma contrazic cu o gramada ...deci ...in final poate cel mai mare criminal este cel mai bun om de pe planeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca as face bine ....ti-as lua tie durerea si eu m-as simtii bine ..deci e un lucru bun ...dar gandeste-te sa faci asta cu 1 miliard ????ce zici

ai fi super bun ..de aia ma contrazic cu o gramada ...deci ...in final poate cel mai mare criminal este cel mai bun om de pe planeta

Te-ai simti bine? :)

Hai ca i-ti dau daca vrei,ca am doi munti intregi de durere in suflet!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai simti bine? :)

Hai ca i-ti dau daca vrei,ca am doi munti intregi de durere in suflet!

Ba frate eu glumeam....numai oameni cu probleme pe aici ...ce naiba mai ai si u ??????calmeaza-te ....viata trebe f... nu traita ......

Iti dai seama ca nu vorbeam serios cum sa ma simt bine sa te omor ..ce sunt animal ....

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba frate eu glumeam....numai oameni cu probleme pe aici ...ce naiba mai ai si u ??????calmeaza-te ....viata trebe f... nu traita ......

Iti dai seama ca nu vorbeam serios cum sa ma simt bine sa te omor ..ce sunt animal ....

:blink:

 

Tocmai am scapat de le nebuni si m-am dus la un internet!stttttttttttttt sa nu zici la nimeni!!!1

:crazy:

 

F-ul ala inseamna "foarte"?Sau e cuvantul ala care se scrie cu stelute? :o: :)

Cred ca ala cu steluta!

 

Demiurgule,am zis ca i-ti dau durere ,nu ca te las sa ma omori sau mai stiu eu ce ti-a trecut prin cap!:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Viata trebe forjata nu traita .... :)

 

Referitor daca ai scapat de la nebuni ...sincer nu stiu ...dar ai ceva nebunii si u ..am mai zis la cineva 2 luni de zile intr-o mina ...de asta sa dai cu tarnacopu si iti revii ..numai ai tu ideile astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
viata trebe f... nu traita ......

F-ul ala inseamna "foarte"?Sau e cuvantul ala care se scrie cu stelute? :blink: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×